Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nárcisztikus személy, aki igy...

Nárcisztikus személy, aki igy viselkedik? Ha nem akkor milyen?

Figyelt kérdés

Ferjemmel utnak indultunk,de otthon hagyott egy neki fontos dolgot.Ezt kozolte,es hozzatette,azert,mert én mindig siettetem.Nem képes elismerni,hogy ha hibázik,ugy csűri csavarja,hogy én vagyok az oka,miattam tortent.Más helyzetben pedig,ha valamit mondok neki,ami nem tetszik,rogton visszatámad,"azért mert én is ezt meg azt mondtam,tettem..."

Őszintesegre képtelen,mondok egy enyhe példát.

Sokat jár wc re mert kávézik.Bevásárloközpontban voltunk,nekem mennem kellett,megkérdeztem,te nem jossz?Csak annyit mondott nem.Furcsalltam,es rákérdeztem késobb,erre nagy nehezen kinyögi,hogy korábban már volt..Miért nem mondta rogton,hogy már letudta,azért nem jon?Igy ugy jott ki,h csak en nem birom ki pisilés nélkul.. .

Ez kis dolog,tudom,de mindig sunnyog.


2019. dec. 5. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Öntelt, arrogáns. Gondolom, azóta fordult ki így magából, hogy hozzámentél. Azelőtt kedves, önzetlen úriember volt, igaz?
2019. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Egy irgalmatlanul buta, agresszív, helyesen és tagoltan írni-olvasni nem tudó, a férje háta mögött panaszkodó ember mellett ugyan mivé is válhatna?
2019. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

"Sokat jár wc re mert kávézik.Bevásárloközpontban voltunk,nekem mennem kellett,megkérdeztem,te nem jossz?Csak annyit mondott nem.Furcsalltam,es rákérdeztem késobb,erre nagy nehezen kinyögi,hogy korábban már volt..Miért nem mondta rogton,hogy már letudta,azért nem jon?"


Hát ha te egy ilyen dologért is magyarázatot vársz akkor inkább azon csodálkozz, hogy még a férjednek hívhatod.

2019. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem, ez nem narcisztikus.

Tisztában kene lenni azzal, hogy egy ilyen hülyeség miatt mint pl ez a wc sztori nem aggatunk egy komoly szemelyisegzavart ra egy emberre aki valószínűleg csak elkenyelmesedett a kapcsolatban.

Vagy szimplán nyersebb a természete, egyebkent meg te vagy hiszterika, hogy ilyen apró dolgokon kiakadsz.

Ha ennyitol ekkora problémád van akkor a narcisztikus személytől sikitva szaladnal. Utana kene olvasni betegsegeknek mielott hülyeséget beszélünk kedves kerdezo

2019. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. es

Telefonrol potyogtem.Nem rolam van szo,legyszives ne engem elemezz!

Buta,es agressziv egyatalan nem vagyok.

Ellenben,te itt eled ki a frusztracioid.

Koszi a semmit.


Mast nem is vartam itt a Gyk.n.

Nem tudom,egy nevtelen oldalon miert kibeszeles ez?

Nem irtam ki a nevet.


Amugy nem ertettetek a peldat,de ez jutott eszembe,amimeg nemt tul szemelyes.

Na mindegy is,hagyjuk.


Csak azt szerettem volna tudni,narcisztikus e az az ember,aki sosem ismeri el,ha hibazik,mindik mast okol,hibaztat,magat sose.

2019. dec. 5. 20:03
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolso ,koszi a kioktatast!Azt fogom tenni.


Roppant kedves ,segitokesz emberek elik itt ki magukat,akik par mondatbol felallitjak a profilomat.

Na sziasztok,tovabbi jo szorakozast,szep estet,en leptem.

2019. dec. 5. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazan nincsmit 😊

Alapvető szerintem hogyha valakire ra akarok aggatni valamit legalabb utana nezek, hogy mi az 😃

En ismerek személyesen narcisztikus személyt, es rettentően frusztral ha valaki arra is ramondja ezt a betegséget ha esetleg bunkobb a csajaval :/

2019. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez a wc S sztori a te oldaláról nem oké. Miért kell a másik felnőtt ember hugyozását számonkérni? Aki ennyire kontrollmániás az azon gondolkodjon el hogy nem ő e a nárcisztikus a kapcsolatban
2019. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem nárcisztikus.

Amúgy a t.ö.köm tele van azzal, hogy minden embert személyiségzavarosnak titulálnak, aki esetleg simán csak bunkó.

Nincs annyi nárcisztikus, mint ahányra rámondják.

2019. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolso, ugyanez a véleményem nekem is 🙋🏻

Nem tudom milyen idióta divat ez újonnan

2019. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!