Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Államokban mennyire általán...

Az Államokban mennyire általános hogy 6 gyerekes szülők, a legnagyobbik gyereknek szalon autót vesznek amit bizonyos szintig Ő választ ki?

Figyelt kérdés

Elhiszem hogy mindenhol vannak jómódú emberek, akik a WC-n is lehúzhatják azt az összeget amiért más dolgozik több napot... Viszont amit nem értek hogy ennyivel másabb volna ott, mint itthon Európában?

Amennyire látom ezen a kontinensen leginkább mindenki magának teremti meg a dolgokat, ki így ki úgy módon(mindenkire rábízom hogy mire gondol)


Számomra elképesztő hogy egy gyereknek, 0km-es autót engednek, friss jogsival úgy hogy a családi Chevrolet Tahoe-t egy métert nem vezette egyedül.

Nekem pedig 27 évesen egy 9 éves autóra tellett, mert azért valamikor közel a 40-hez jó volna egy saját ingatlan is :) Ugye hogy milyen aránytalan az élet?


Az most nem érdekel hogy Szíriában, Afrikában mi van mert náluk szélsőséges tényezők vannak, én most dolgozó emberekre gondolok.


2019. dec. 6. 01:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem általános amit állítasz. Ne arra alapozd a véleményedet amit a filmekben látsz!
2019. dec. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb 40 évvel le vagyunk maradva Amerikától. A középosztály eltűnik lassan, és maradnak a nagyon csórók meg a gazdagok. Ezért tapasztalod ezt itthon. De lényeg, hogy dübörög a gazdaság. Azért megnyugtato, nem?
2019. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Nem kell ehhez film, Youtube-on láttam egy családi csatornán...

2019. dec. 6. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!