Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy kb. majdnem...

Miért van az, hogy kb. majdnem minden osztályban van egy olyan személy (ált. Lány), aki bunkózik bizonyos emberekkel, flegma, lenéző?

Figyelt kérdés

2019. nov. 9. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom kövér, szőkére van festve a haja, és Rékának hívják. Hát mert egy dagadt görény, azért csinálja. Le kell magasról szarni.
2019. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Általában több is van. Van egy a cica babak kozott, aki minden buliba benne van. Lenéző az osszes tobbi lannyal szemben, aki nem az ő klikkjeben van, vagy nem festi magat, olcsobb ruhakban jár. Van egy aki csak azért bunkó masokkal mert ez a szerepe úgymond. Ő a lázadó típus, aki mindenkivel flegma, de ezzel csak magát védi. Az öltözködése, családi hattere, zenei izlese mar eleg ahhoz hogy kívülálló legyen, kiközösítések. Emiatt pedig a bunkosagaval vedi meg magát, vagy epp ezzel tudja felhívni magara a figyelmet. Lehet o sem szereti ezt, de sehogy maskent nem tud érvényesülni.

Van olyan is, aki közepesen kedvelt az osztályban, nagyon laza. A sracok kedvence is lehet. Mindig elmondja hogy az emberek csak azert nem kedvelik mert ő aaaaannyira őszinte. A valosag az hogy bunko, es szeret az lenni. De benne van a bulikban es kozkedvelt.

Persze lehete ezeknek a kevereke is, vagy csak ezekből egy.

2019. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én eddig csak filmekben tapasztaltam ilyet, amit a második válaszoló leírt. Az életben nem ezt látom, hanem hogy a csúnyácska, plöttyedt lánykák utálkoznak, akik azt hiszik, hogy 3 kiló vakolattól szebb lesz a pofájuk.

Én vékony, formás lány vagyok, és mindig az ilyen ocsmány szörnyetegek találtak meg maguknak. Engem még csinos, okos nő nem bántott soha, pedig már felnőttem.

2019. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos en ezekkel mind talalkoztam hármas. XD
2019. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talàn vmi homogen termeszeti eloszlas lehet a hattere. Ahogy pl minden osztalyban van barna meg kekszemü is.
2019. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert még fiatal. A tizenévesek éretlenek, fiatalok, nem kell őket komolyan venni. Nem szabad őket se utálni, aki bunkózik másokkal, maga se boldog. Elég szenvedés neki az a szintű boldogtalanság, ami bunkózásban, flegmaságban nyilvánul meg. Felnőtt korára majd megérik. Vagy nem, de akkor magára vessen, mert örökké boldogtalan marad.
2019. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!