Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony férfinak tetszhet...

Girlll3 kérdése:

Alacsony férfinak tetszhet magasabb nő? Miben mutatkozhat meg?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi bunkón viselkedik, akkor azt miért csinálja?

2019. dec. 6. 19:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hagyjuk.... egy nőnek egy magas férfi férfias. De egy alacsony pasinak mi a nőies egy nála sokkal magasabb nőben?
2019. dec. 6. 20:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen buta kérlek...
2019. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez már nekem kellemetlen. Tényleg nem tudod magadtól? Oké de akkor legalább a válaszokat fogd fel. Jaa az se megy. Egy szép nő szép, akkor is ha 155 cm meg akkor is ha 180. Az meg nem férfias ha valaki 150 cm és 50 kg, de az csak a külsőség és ettől még tetsszhet neki egy szép nő. Csak nem lesz viszonozva valószinüleg. Ennél jobban nem lehet elmagyarázni
2019. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, tetszhet neki. Magamból kiindulva a hosszú női lábak, vagy a nagy lábfej miatt tetszenek a magas nők. Miben mutatkozhat meg?

Pl.: nézi a nőt, vagy a lábát-combját, lábfejét, főleg, ha szoknyában van, vagy mezítláb.

2019. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Jó, mindegy. Alacsony férfiaknak mi a vonzó egy magas nőben? Nekem az alacsony pasik nem vonzóak."


Engem vonzzanak szexuálisan a magas nők-mert hát jó magas,és ezáltal különleges-de párkapcsolatot nemigen szeretnék tőlük a magasságkülönbség miatt.

És persze mint ahogy te sem,a legtöbb magas nő nem vonzódik az alacsony férfiakhoz,ennek főleg evolúciós okai vannak.

2019. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!