Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sorozatgyilkosok miért...

A sorozatgyilkosok miért elítélendőek?

Figyelt kérdés
A legtöbb sorozatgyilkos bántalmazás miatt lett az,ha az ő halálukat kívánta a társadalom,akkor mivan azokkal az emberekkel akik ezt kiváltották nála? Tökéletesen megérdemli az emberiség hogy sorozatgyilkosokat nevel.
2019. dec. 7. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Hasonló kérdés volt már itt feltéve...


De azért az egész emberiség nem hibáztatható a sorozatgyilkosokért...max az anyjuk, apjuk, nevelőik-gondozóik vagy más egyéb fizikai vagy lelki bántalmazóik.


De lehet, van olyan ember, akit megöl, bár ő sosem ártott a gyilkosnak. Akkor ebben hol az igazság? Mondhatjuk esetleg, hogy a karma, de ez nem vigasztalja az áldozatot, ha ő nem vétett a tettes ellen.

2019. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha valaki megölné a fél családod akkor is ezt mondanád?? Hogy ne bántsuk már szegénykéket?? Talán be is fogadnád magad mellé??


Szerintem az is elég baj hogy a sárga papírosokat kiengedik. Konkrétan egy papírja van róla hogy elmebeteg és bármit megtehet ezért, mert onnantól nincs büntetőjogi felelőssége. Hiszen nem ő tehet róla és ezért nem lehet bezárni. Na sok vigasz ez azoknak akiket egy ilyen megver, zaklat, követ... Volt olyan hogy egy fiatal lányt zaklatott egy ilyen, mert neki tetszik... Hiába a rendőrség, ha neki papírja van róla, hogy ő ilyen és nem tehet róla.

2019. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Az emberiség nem érdemli meg, az emberiség nem tett semmit ellenünk, az áldozataik sem. Ezek az emberek általában nem azokon állnak bosszút, akik bántották őket, azt nem merik, ártatlanokat ölnek meg, akik mit sem tehetnek arról, hogy nekik milyen gyerekkoruk volt. Hát ezért. Ha meg egy ilyen megölne valakit a szeretteid közül, vajon nem ítélnéd el, elnézően csak annyit mondanál, szegény nem tehet róla, hogy ilyen? Ugye, hogy nem.
2019. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Te baromi beteg ember vagy.

Mondom ezt úgy, hogy engem is bántottak az iskolában, és mái napig is a koromhoz képest visszamaradottnak érzem a szociális keszsegeimet emiatt.


Dögöljön meg az összes gyilkos. Legyenek saját maguk egyetlen áldozatai,vagy max azokat vigyék magukkal, akik szimpatizalnak velük.

2019. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Az emberiseg a sajat fajàt pusztito egyed.


Eleve artatlanokat bantalmaz. Es tölük kerdezed, akkor az artatlan bantalmazottbol lett gyilkosokat miert iteli el. :)


Ahogy a korabban àldozatbol lett gyilkos kinozza az artatlant, ugy kinoznà az artatlan is a gyilkost. (Ezert is valik azzà)

Egyik sem különb a masiknal. Az, hogy ki melyik oldalra kerül, csak az eröviszonyok döntik el.

2019. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

"szerintem te dögölj meg b*asszalak seggbe, a gyilkosok között vannak jó emberek is, nem minden gyilkos rossz ember, én is szívesen ölnék cigányokat, nőket, férfiakat, ha életem során mindenkit megöltem volna, aki engem bántott, akkor mostanra 50-nél is több embert megöltem volna


én már több emberrel végeztem volna, mint amennyivel Ted Bundy végzett, csak nem akarok börtönbe kerülni, mert gyűlölöm a rohadt, tetves cigányokat, a magyar börtönök meg sajnos tele vannak cigányokkal"


A sajnalatra méltó szegény áldozat privatja, akit jaj-de-megtört az élet... 🙄

2019. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Én is olvastam több sorozatgyilkosról, hogy szülei lesz@rták vagy bántották, és az osztálytársak is verték, és ettől nyilván nem lesz az illető egészséges lelkű felnőtt, és valahol sajnálom is az ilyen rossz gyerekkort megélő embereket, viszont ez akkor sem mentség a tettükre.

És azt a kijelentést, hogy a társadalom felel a sorozatgyilkos tettéért orbitális nagy baromságnak tartom, mert nem a társadalom, hanem a KÖRNYEZETE felel érte. A szülők, a bántalmazók, azok akik látták, hogy valami nincs rendben és szemet hunytak felette, de az, aki nem érintkezett semmilyen formában a gyilkossal szerencsétlen találkozásukig, ugyan mitől érdemelné meg, hogy kivégezze, sok esetben még meg is kínozza előtte???

Arról nem is beszélve, hogy vannak, akik gyerekeket ölnek. Kérdem én, egy gyerek, hogy felelhetne egy felnőtt rossz gyerekkoráért?

Gondolkozz már picit ember, mielőtt ilyen ostobaságokat hordasz össze!

2019. dec. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően minden ember egoista.Max.minőségi fokozatok vannak az emberek között egoizmus terén.

Valójában hány embert érdekel őszintén,hogy mélységében megértse,mi megy végbe a másik emberben ilyenkor? De ítélkezni,azt szinte mindenki szeret.Elég csak arra gondolni,amikor megszóljuk a tőlünk kinézetben,vagy viselkedésben eltérőt,csak azért,mert furcsa,nem fér bele a világképünkbe,pedig nem is ártott nekünk.Ha viszont minket ítélnek meg,az már nem tetszik,és azon tetteket amiket másban elítélünk,ha mi követjük el,arra sokkal könnyebben találunk felmentő indokot.

"Tökéletesen megérdemli az emberiség hogy sorozatgyilkosokat nevel"

Sajnos ebben van valami.Ördögi kör.Akit bántanak,az,ha nem tud vele megbirkózni,akkor továbbadja,viszont így sem tud az érzéstől megszabadulni,mert újfent bántani fogják a tettéért.Folyamatosan csak azt tapasztalja,hogy az emberek veszélyesek.És akkor gondolj arra,hogy akik miatt a sorozatgyilkos sorozatgyilkos lett,azokat az embereket is bántotta valaki....Tehát így hömpölyög szépen az elmebetegségek folyama.

Most nem célom mentegetni egy sorozatgyilkost sem.Ez sajnos egy összetett téma,mert az azért érhető,hogy ha a környéken mászkál egy sorozatgyilkos,akkor mindenki szeretné magát biztonságban tudni,tehát a gyilkost rács mögé küldeni.És én sem mondom,hogy az jó dolog,hogy szabadon mászkálnak.A halálukat mondjuk nem szoktam kívánni.Viszont nem egy eset van,amikor a börtönben terápia alá vetik,a pszichiáter gyógyultnak minősíti,kiengedik,és ugyanazt folytatja.

Szóval,mi is a jó megoldás?

2019. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2-es válasz nem jó ppntozátok le
2021. aug. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mese.
2021. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!