Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért mennek be a...

Az emberek miért mennek be a daru alá?

Figyelt kérdés
45 tonnás darus vagyok, építkezéseken szoktam daruzni és szomorúan tapasztalom hogy 5-ből 1 ember alá megy, pedig szalaggal van elkerítve, 3 ember van a daru körül és kiabál egyszerre, hogy ne menjen alá, csak azért is alá megy. Csak a darut kéne megkerülnie ami kb. 10 méter. A anyagról pedig néha leesnek dolgot, de volt hogy rosszul kötötték és leszakadt árú és volt hogy a tartóraklap tört el. Meg a daru is eldőlhet.
2019. dec. 7. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Lusták, nincs félelem érzetük.


Mi kell ehhez a darus munkához? Érdekelne

2019. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs józan ítélő képességük. Mindenki, akit beeszik a fene a darud alá, azt gondolja, hogy vele nem történhet olyan balszerencse, hogy ráessen bármi is a darudról. Aztán amikor úgy járnak, mint egy kamaszkori miteszer - a kinyomásakor, - akkor pislognak!. Ja nem , - már nem pislognak. Ettől függetlenül ne legyen lelki furdalásod, ha valakiből trancsírozott emberpüré lesz, miután az elkerített területen meglapogatta 15 tonna beton! - A három kisegítő sem véletlenül óbégatott az idiótának, - nekik se legyen!...
2019. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert sajnos az emberek igen jelentős része nemigen szokta átgondolni a tetteit, annak lehetséges következményeit. Csak amikor már késő.
2019. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
Mert idióták. az utóbbi időben felénk is sok az építkezés, random daruk, állványok, omlásveszély vagy leeső tárgyak miatt körülkerített járda stb. de mennek mint a birka és még rám néznek furán amikor elolvasom a feliratot és kikerülöm a helyszínt.
2019. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Természetes szeleszkció,a kardfogú tigris már kihalt így más végzi el a munkát
2019. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
*szelekció
2019. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább mert fel sem fogják.

Én járok alkalmanként 4 méter széles gépekkel is, félelmetes sokszor, hogy egyszerűen nem tudják felmérni az emberek mi történik körülöttük.

2019. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy legyen kit hibáztatni, ha őkelmét probléma éri... Na meg a kártérítésért, akár indokolt, akár nem...
2019. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Na meg a kártérítésért, akár indokolt, akár nem..."


Nyilván semmilyen kártérítés nincsen hogyha valaki elzárás és figyelmeztetés ellenére megy a teher alá. Engem az emberi oldala érdekel.

2019. dec. 7. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem észre sem veszik hogy ott van felettük. A figyelmeztetéseket, szalagokat pedig nem veszik figyelembe.

Én csak 5 tonnás híddaruval szoktam néha dolgozni. Szerencsére ez teljesen más környezet. Nem mászkál a teher alá senki.

2019. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!