Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a helyzet huszonéves...

Mi a helyzet huszonéves társaim? Hol tartotok?

Figyelt kérdés

Kinek jött be az élet?

Hogy érzitek magatokat?

Mivel foglalkozol?

Azt csinálod ami a terved volt?

Kor/nemet is írj.


2019. dec. 7. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Másodéves vagyok a University of Edinburgh-ban (Skócia), ez volt álmaim egyeteme.

Film szakon vagyok és imádom. Nagyon jó barátokat szereztem és iszonyatosan élvezem a projekteket.


21/L

2019. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
a büfé szakot mindenki élvezi :D
2019. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

hát nem épp úgy jött be ahogy terveztem, de mondhatni bejött

jól vagyok

programozó vagyok és hobbiként is ezt csinálom, szóval elég jó :)

mondhatni félig bejött, sőt szakmailag jobban haladok, mint terveztem


26F

2019. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem volt a legjobb gyerekkorom, ez most hatással van a jelenre is sajnos. Nem érzem túl jól magam, magányos is vagyok. Szóval ..nem jött be.


22/L

2019. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

A hangulatom állandóan ingadozik, jelenleg operátorként dolgozom, ami ideig-óráig még elmegy, de nem itt képzelem el magam 10 éve múlva. Van egy nagyobb megtakarításom, amit most autóra fogok költeni, a többibe bele sem merek gondolni.


23/F

2019. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Én 16 évesen kikerültem Ausztriába, így nem tudtam iskolát befejezni. 9 osztályom van, de 1 év itteni iskola után elkezdtem dolgozni, mert a nyelv miatt nem ment a suli. 3 éven keresztül szenvedtem a munkahelyekkel és nagyon szarul voltam sokáig. De nemsokára lesz 3 hónapja, hogy megtaláltam álmaim munkahelyét és az álommelóm. Már csak azt remélem, hogy soha nem kell eljöjjek erről a munkahelyről és ha ez így lesz, akkor tökéletesen bejött az élet. Jövőre meg is vehetem álmaim autóját és utána tudok gyűjteni másra, majd még meglátom, hogy mire. Persze, ha valami közbejön és ott kell hagyjam a munkahelyem, akkor kegyetlenül elkeserednék, de ha erre nem lesz szükség, ott tudok maradni nyugdíjig, akkor bátran kijelenthetem, hogy bejött az élet és minden jó.


20/F

2019. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

A középiskola utolsó éveibe nagyjából minden érdekelt csak a tanulás nem, aztán ez folytatódott az egyetemmel (BME-építészmérnöki szakán). Itt kezdtem el arra rájönni, hogy tanulni kellene, persze nem magamtól hanem a tesómtól kaptam egy alapos fejmostást, meg a sok bukás az elején is közrejátszott a szemléletváltásomnak. Elkezdtem később tanulás mellett dolgozni és onnantól kezdve azt mondhatom jól alakul az életem. Mindenem megvan, sőt még annál több is. Én mindig is független akartam lenni és ez sikerült, magamnak osztom be az időmet, munkáimat még nem tudom megválogatni, de idővel ez is alakul majd. Talán már csak egy minőségi kapcsolat hiányozna, de nem keresek görcsösen magam mellé valakit.

26/F

2019. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Már csak pár hónap és töltöm a harmincat. Több, itt általában lebüfézett szak után elég hamar csoport- majd osztályvezető lettem multiknál, a mostani helyen maximum két éven belül kinéz egy igazgatói kinevezés, ami már Magyarországon is millió feletti nettó, szóval asszem bejöttek a dolgok. Abszolúte nem ilyen pályát képzeltem el, egyetemi katedrát akartam, de a családom soha nem volt elég gazdag ahhoz, hogy ezt a hobbimat finanszírozza, szóval maradt a munka, de nagyon nem bántam meg.
2019. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Most már mondhatni, hogy bejött az élet. Rendezett családi hátterem van, nagyon jó szüleim. Van jogsim, nyelvvizsgáim, kaptam autót és lakást.

Bár nemrég történt velem olyasmi ami hazavágott, mégis jól érzem magam, mert hosszú-hosszú idő után végre rám talált a kölcsönös, boldog szerelem.

Végzős egyetemista vagyok, azt tanulom, amit nagyon szeretek. Lett egy szuper gyakornoki munkám egy nagyon jó helyen.

Egyetem után szeretnék a párom városában munkát keresni, és Budapestet végre magam mögött hagyni :D

22/L

2019. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nem jött be, első munkahelyemről kitettek, aztán elment a rózsaszin köd, lezüllöttem feladtam mindent és most csak vergődök, gyárból is kitettek, fősulira sem vettek fel. Megoldás adott, csak az urnás is 180 ezer, amit nem akarok a szüleimmel kifizetettni.. szóval kell 1 hónapra megyek segédmunkásnak és mikor összejön én meglépem.

21/f

2019. dec. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!