Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Már lassan képtelen vagyok emberek közé menni. Gyűlölőm őket. A java része engem sem szeret. Nem érdekelnek. Régen jobb volt azért. Nem tudom az az oka e hogy kereskedelemben dolgozom és sok bunkóval találkozom. Nagyon rossz az a közeg amiben vagyok. Barátaim vannak, de senki.más nem érdekel rajtuk kívül. Érdekes hogy más városban jól érzem magam, hamar tudok barátkozni és akarok is és sikerül is, elfogadnak az emberek de itt a lakóhelyemen nem megy. Itt remete vagyok. Mi lehet az oka ennek?

Mitől megy más városban a társasági élet nekem? Ott miért érzem jól magam az emberek között? Miért tudok ott nyitni és itt miért érzem ezt az undort?


2019. dec. 8. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A különbség csak annyi köztünk, hogy én más városban is távol tartom az embereket. Nem gyűlölöm őket, csak egy közömbös masszát képeznek, úgy élnek vagy halnak, hogy az totálisan hidegen hagy.

Hozzáteszem, hogy az utolsó 8 évemet leszámítva extrovertált voltam, de annyi csalódás, átverés és pofára esés ért, hogy jobbnak láttam kivonni magam a forgalomból.

Azóta sokkal jobb.

2019. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az emberek olyanok itt mint a hangyák. Rengetegen vannak és mászkálnak össze vissza xD. Én személy szerint japánba akarok utazni mert az ottaniak lelki világa annyira ideálisnak tűnik és egyszerűen mintha nekem találták volna ki azt az országot, hiába írnak sok rosszat róluk.
2019. dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!