Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Árulja mar el valaki hogy...

Árulja mar el valaki hogy miert kapnak egyesek 5000 lajkot egy átlagos képre?

Figyelt kérdés

A csaj csak ül egy széken. Nez felfelé a kamerába, mosolyog ennyi. A helyszín nem Dubai vagy Korfu semmi menő. Smink se kirîvó. Ruha se valami extra az egész kép nem művészi.

Nem tudom felfogni erre hogy lehet befyűjtenj ennyi 👍🏻??

Régóta Facebook-n vagyok, magamról inkabb fel se töltök mar vagy 10 éve semmit max a gyerekemről... nem mintha ez lényeges lenne ki mennyi embernek tetszik ha en 8 embernek annak is orulok. De nem ertem, miert egy ilyen semmi kép alatt ennyi lajk?? Ilyen nyalizosak az emberek vagy csak nyomkodjak a gombokat mint a többi?


2019. dec. 8. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Van aki fotogen ne irigykejd😃😏
2019. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Irigykedj
2019. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Legyünk őszinték a Dubaiban pózolás, főleg ha jó nő csinálja, nyilván sokkal érdekesebb bárki számára, mint a te gyereked...
2019. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az biztos ! Persze ez nem vitás.
2019. dec. 8. 22:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom szerintem egy kép akkor lájkolos ha azon van valami érdekes, vicces, vagy szexis. Ez a kép amiről konkrétan írok egyik sem.
2019. dec. 8. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ilyeneken fentakadni...engem soha nem érdekelt ilyesmi,pedig napi szinten facebookozok. Aki meg ettől boldog,szive joga.
2019. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a facebook like frusztráció ma? Ő kap mert szeretik, népszerü. Kb mindegy hogy mit tesz ki akkor is lájkolják
2019. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennyi ésszel, hogy merészeltél gyereket szülni? Mit fogsz tudni neki átadni, ha a kérdésed alapján egy 10 éves agyi szintjén vagy?



Ember, van akinek rengeteg ismerőse és követője van. Ebből simán összejön a sok like. Matekból bukta, drágaság.


De téged miért frusztrál, hogy ki mennyi likeot kap? Ebből fog tudni ingyen kenyeret kapni? Inkább foglalkozz a gyerekeddel!

Egyébként a gyerekről se kéne feltölteni fotót, erről is volt mostanság szó. Tudod, személyiségi jogok. Őt megkérdezted, hogy feltöltheted-e a képét?

2019. dec. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy ki mennyi lajkot kap. Nekem időm se lenne ezt figyelni.
2019. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!