Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik állandóan pocskondiázzák...

Akik állandóan pocskondiázzák a nőket, miért sírnak, hogy nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés

2019. dec. 9. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom azért pocskondiázzák mert a külsőségekre mennek és mélyen csalódtak a női nemben aztán itt élik ki a frusztrációjukat.
2019. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert vágynak egy jó kapcsolatra, de nem tudják megteremteni és megtartani azt - éppen az anyaprobléma miatt (az a pocskondiázás alapja).
2019. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Mondjuk én arra rájöttem hogy a túlzott szexualitás mögött általában vagy borderline személyiségzavar van,vagy antiszociális személyiségzavar. Szóval ezeknek a nőknek még jót tesz ha a másik frusztrált,ideges.
2019. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen ismerősöm, de az szimplán lúzer. Ha nem jön össze egy kapcsolat vagy szakítanak, akkor mindig Facebookon mocskolódik, hogy minden nő egy retek ringyó, persze nyilvános posztban,amit bárki láthat. Aztán csodálkozik, hogy nem talál nőt, mert ha valaki rákeres, ezekkel a posztokkal találkozik. Mikor barátilag szóltak neki, hogy szedje le, azt mondja, hogy ő vállalja a véleményét.
2019. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 nem értem, ennek mi köze a kérdésemhez.


#4 na igen, ilyenekre gondolok. Szánalmas...

2019. dec. 9. 13:12
 6/7 anonim válasza:
0%
Én csak szeretetből ugratom őket,mondjuk otthonra nem kéne egy se! :3
2019. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
13:49 törölni fogják a válaszod. :3 :3 :3
2019. dec. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!