Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Mit NEM szerettek egy...

Fiúk! Mit NEM szerettek egy lányban?

Figyelt kérdés

Itt leginkább a belső tulajdonságokra gondolok, de jöhetnek külsők is

17/L



2019. dec. 9. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha hisztis, meg ha azt hiszi előjogokkal rendelkezik, csak mert lány.
2019. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Szamomra az erkolcs a legfontosabb es hogy megbizhato legyen, normalisan lehessen vele beszelni. En a megbizhatatlansagot nem szeretem egyaltalan.

16/F

2019. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha bekepzelt, ha lenezo, ha kritizal, ha hisztis, ha zsarnokoskodik. Nekem ezek amik egyaltalan nem fernek bele es undoritoak. Ha masokat kinevet es kigunyol azt is utalom es hanyingerem lesz. Mas annyira nem elviselhetetlen szamomra
2019. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
#2! Kedves "42O nevű felhasználó"! Mi az erkölcs????
2019. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha kacékodik direkt mas pasikkal,hisztizne és semmi pénz nem lenne elég neki!
2019. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kétszínűség, kapzsiság, tapintatlanság, tudatos visszaélés a női szereppel.
2019. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Bárminemű hiszti, főleg akkor ha valamire nemet mondok, de ezen felül is.
2019. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Az átlagosság, változásra képtelenség.

Barátnőm tökéletes számomra. Akármilyen nehéz probléma jött fel, akármennyire is egy idióta voltam, megbeszéltük. És megváltozott, ahogy én is. Annyira szeretett, hogy alkalmazkodott hozzám. Egy kincs. A lányok többségének esélye sincs hozzá képest.


Legalábbis úgy tapasztaltam, hogy a lányok általában teljesen üresek, hobbi vagy bármi dolog nélkül. Amikor a Magyar

Képzőművészeti egyetemen lógtam, akkor ott nagyon értelmes, nyitott nők voltak, akikkel nagyon jó volt beszélgetni.


Nyitottság volt bennük, tapasztaltak az életből. Nem is tudom hogy írjam le, ez mit jelent. Csak érezni a másik emberen, hogy mit akar, mire figyel. És sok lánynál csak az üresség érződik, ahogy sok fiúnál is.


Szerintem akkor vagy igazán partnerképes, ha figyelsz a másikra, van benned szeretet, megbocsátás, ilyen mesés dolgok. Ezek talán kis poénnak hangzanak, én is csak 20 éves vagyok, de amikor ilyen emberrel vagy együtt, az élet egy kihívásokkal teli csoda lehet, és ezt a nehéz időkben alaposan megtanultam. :)

2019. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Félreolvastam a kérdést. Hogy mit nem szeretek, az annak az ellenkezője, amit szeretek. Tehát ha valaki zárt, nem figyel a másikra, nem tud alkalmazkodni, változni, fejlődésképtelen.


Sorolhatnám, hogy ne legyen hisztis, stb. De ezer ilyet tudnék írni. És nincs semmi baj azzal ha hisztis valaki, ha tud változni.

2019. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A mai nők 95 százaléka pontosan reprezentálja, hogy mit nem szeretek a nőkben.


A műveletlenséget, a beképzeltséget, az intelligencia hiányát, a flegmaságot, a hisztit, azt, hogy csak előjogaik vannak, de kötelességeik nincsenek. Azt, hogy nem vállalnak felelősséget a tetteikért, azt hogy teljesen gátlástalanul gázolnak át másokon, azt, hogy gyakran eszméletlenül bunkók és kegyetlenek.

2019. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!