Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk! Milyen tulajdonsagokat...

Fiuk! Milyen tulajdonsagokat nem kedveltek egy lanyban?

Figyelt kérdés
Mi az, amitol egy lany kiabranditonak fog tunni a szemetekben?

2018. febr. 27. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
ápolatlanság
2018. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azalatt mit ertesz pontosan?
2018. febr. 27. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Ápolatlan/büdös a pináj....
2018. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

ápolatlan= nem mos fogat, zsíros a haja, büdös, zabál, szakadt ruhában jár

az ápolatlanság magával vonzza az igénytelenséget is

2018. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy imádom ezeket a válaszokat..Ilyenkor nekem belső tulajdonság jut először eszembe,mert ha ocsmány a külseje akkor nyilván nem törődök vele és elnézek.. De ha mondjuk tetszik,akkor olyan tulajdonság tud kiábrándítani,mint mondjuk a túlzott komolytalanság,empátia hiány,nagyképűség
2018. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit hosszú lett a lista, mint ha én bezzeg valami tökéletes férfi lennék... Na mindegy.


-Nem szeret fogat mosni.

-Büdös.

-Ha egy órán át beszél hozzám és csak annyit hagy szóhoz jutni hogy "ühüm" vagy "érdekes". Ilyen esetben legszívesebben lelőném!

-Ha semmi nem érdekli, flegma.

-Ha sértődős, hisztis. Ennek tipikus formája amikor van egy mondat amit ha csűrünk-csavarunk, hozzáteszünk-elveszünk akkor AKÁR bántó is lehet a mondat, ezért megbántva érzi magát. Ha magyarázom hogy ezt nyilván nem úgy értettem akkor süket fülekre talál a magyarázkodásom. Ha bocsánatot kérek, akkor viszont beismerem hogy meg akartam bántani, és csak magyarázkodtam amikor azt mondtam hogy nem is akartam. Ebből sehogy se tud jól kijönni az ember fia, jobb magára hagyni az ilyen lányt!

-Ha nagyon pénzéhes. Például egyszer voltam nyaralni egy második világbeli országban és egy helyi lány visszajelölt Tinderen, és WhatsAppon kameráztunk/telefonáltunk. Ő akart volna velem jönni Európába és mondta hogy gyerekeket is akar, amíg én nyilván csak meg akartam fűszerezni a vakációmat egy csinos lánnyal. Mindenesetre feltettem magamnak a költői kérdést hogy a szerelme minek köszönhető: A külső tulajdonságaimnak, a belső tulajdonságaimnak, vagy hogy egy "gazdag" fehér fickót látott bennem, akinek hátán kapaszkodva otthagyhatja a rozoga kalyibát amiben lakik, és aki eltartja, hiszen lesz közös gyerek is...

-Ha sumákolós / hazudozós. Idáig minden alkalommal amikor kiderült hogy valami apróságban sumákolás van, kiderült hogy az csak a jéghegy csúcsa, és egész sok sumákolni való van valójában.

-Ha mindent érzelmileg közelít meg az esze helyett (igaz ezt fiúk is csinálják, de lányok talán többet). Például ha van egy probléma és soha nem kezd el a megoldásokon gondolkodni csak panaszkodni tud. Vagy ha akármilyen megosztó kérdés (politikai, társadalmi, vallási) és ha valaki mást mond mit amit ő ÉRZELMILEG helyesnek tart, akkor az az illető maga a megtestesült véres sz@rt okádó sátán.

-Ez mondjuk nem az hogy nem kedvelem, hanem hogy is mondjam... Ha tudom hogy más fiúnak egy koktél árába került a vele töltött éjszaka egy szórakozóhelyen, akkor én biztos hogy nem fogok a kegyei után könyörögni meg hosszú körökben udvarolgatni neki.

2018. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Hozzáteszem,hogy először meg kell ismerjem jobban. Mert a tetszés,a szerelem tényleg vak.

Van is erre egy jó személyes tapasztalatom példának

Volt egy lány,2 éven keresztül reménykedtem benne,hogy együtt lehetek vele,dolgokat is félredobtam miatta,aztán nagyot csalódtam benne,hiába imádtam a gyerekes komolytalan viselkedését,mert hogy milyen cuki már,rájöttem,hogy túl komolytalan és nem törődik más érzéseivel,neki az ilyen dolgok még játékok.. Nagyon fájt az egész,azóta más vizekre eveztem ha fogalmazhatok így

2018. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves,megerto,nem annyira nagyon zarkozott,lehet vele beszelni dolgokrol,őszinte,lazább tipus,de az nem azt jelenti hogy mindenkivel lefekszik,csak laza,nem annyira csendes. Ja meg nem önpusztító...cigi pia stb felejtos.
2018. júl. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!