Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk ti szeretitek ha egy...

Fiúk ti szeretitek ha egy lányban van valamennyi kislányosság?

Figyelt kérdés
Én személy szerint eléggé kislányos vagyok. Rengeteg rózsaszín dolgom van, vannak plüss állataim, imádom a meséket, rengeteg mesefigurás dolgom van.. stb. Imádom a cuki dolgokat. Szó szerint néha olyan vagyok mint egy nagyra nőtt kislány. De persze mind ezek mellett meg van a nőies oldalam is.Szerintetek ez így jó? Van egyáltalán olyan fiú akinek ez bejön?

2016. máj. 27. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a külsőm kislányos, 19 évesen 15-nek szoktak nézni, és ha befonom a hajam, rosszabb. :') Barátom szerint még olyan kis ártatlanka vagyok, de épp ez fogta meg, amikor találkoztunk. Szóval yapp, van aki szereti. (:
2016. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy hány éves vagy. Egyébként számomra offos. A komoly, határozott nőket szeretem.
2016. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
17 vagyok .:)
2016. máj. 27. 15:28
 4/14 anonim ***** válasza:
Bár, nem túlzottan vagyok kislányos, csak az arcom és néhány reakcióm. Sry, ez kimaradt. Első voltam.
2016. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Úgy 25-30 éves korig elmegy, utána már ciki.
2016. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok.

Ha kislányos vagy és 17 és 15-nek néznek akkor szerintem 18-19 éves korodig hanyagold a rózsaszínt mert akkor 12-nek fognak nézni. 12 évessel meg nem szívesen jön össze egy 17-18 éves pasi.

19 évesen már lehet sztem.

Én 25vagyok. 15nek néztem ki 18éves koromig. Utána komolyodtam és valamiért már nem voltam kislányos ha rózsaszínbe jártam. Max tinis, de az nem gond. Most 25 évesen is jól áll a rózsaszín mert fiatalos vagyok, de nem viselkedek gyerekesen. A pasiknak idáig bejött...kb 20 évesektől 35évesekig megtalálnak :)

2016. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, mennyire. Én az ilyen überrózsaszín, csillámos fodrocskás szvecskés lányoktól már 12 év fölött is irtózom. A plüssök, meseszeretet annyira nem zavar. Mesefigurás dolgok... attól függ, mi. Az már sok, ha mindenhova rajzfilmfigurás ruhában jár, oda is, ahova nem illik, meg... láttam olyan lányt 18-20 éves körülit is, ahol Disney-hercegnős mappa, mesefigurás póló, mesefigurás hajcsat, Hello Kittys kulacs együtt... na, hát tényleg elég infantilis volt a lány maga is.


Nekem amúgy nem gond, ha picit gyermeki egy lány, de kell, hogy kellően érett és komoly legyen, amikor kell.

2016. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem bejőnek az ilyen lányok
2016. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy ilyen űber rózsaszín, változatosan öltözködök hol rózsaszín hol szürke stb. pólókban járok úgyhogy ne úgy képzeljetek el mint egy Barbi baba. Egy teljesen normális lány vagyok csak kislány arcom van, meg a hajamat hordom befonva :)szeretem a meséket/mesefigurás pólókat stb. de nem minden nap olyat hordok :D meg igazából belsőleg vagyok inkább olyan mint egy kislány de persze kívülről is van egy kis kislányos benyomásom de e mellett megvan a nőies külső is :)
2016. máj. 27. 16:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jön be.
2016. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!