Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkanélküliként mit adjak a...

Munkanélküliként mit adjak a szüleimnek és a testvéremnek ajándékba karácsonyra?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 01:53
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Én semmit nem fogok venni, mert jelenleg én is munkanélküli vagyok.


Én fogok kapni egy magazint.


Viszont tökszem arra, hogy jövőre már ne kerüljek ilyen helyzetbe, mert nagyon ciki.

2019. dec. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Jelképes, sajátkészítésű dolgot. Úgyis, ha van állásod :)

Pl. egy kis csomag szaloncukorral, fenyőággal, aztán ahogy a keret engedi, lehet bele tenni illatgyertyát, naptárat, saját fényképválogatást... stb.

2019. dec. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mihez értesz?

Ha tudsz varrni, akkor egy régi pólóból is csinálhatsz valamit. Kulcstartók, karácsonyfadísz, táska, adventi naptár (ha van gyerek), ékszer, játékbaba, stb.

Az etsy.com és a meska.hu a koppintható ötletek tárháza, de máshol is rengeteg ötlet van.


Ha tudsz sütni, akkor azt. A mézeskalács nem olyan drága, és igazi klasszikus. Egy cipősdobozt bevonsz csomagoló papírral, bele szalvéta, süti, és átkötöd. Ha nem tudsz, akkor is: kókuszgolyó, keksztekercs, zserbó golyó, ezeket egy gyerek is elkészíti.


Csinálhatsz kis ajándék kuponokat, szemelyre szabva. Anyunak: ablakmosás, nagytakarítás. Apunak: kocsimosás, kárpit tisztítás. Kisgyerekre vigyázás. Masszázs. Stb. Mindenkinek van olyan, amit nem szeret vagy fárasztó, és örül, ha átvállalod.

2019. dec. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kell ajándékot adni felnőtteknek? Miért csak ajándékkal lehet kifejezni a másik iránti szeretetet? Mi a szüleimmel nem ajándekozunk. Az ajándék az,hogy Karácsonykor együtt vagyunk és senki/semmi nem zavarhatja meg. Eszünk egy jót és beszélgetünk,nevetünk nagyokat.

Segíts a szüleidnek a Karácsonyi készülődésben. ☺ Egy megfáradt szülönek sokat jelent ám,ha pl.anyudnak segítesz a főzésben/sütésben vagy apudnak fenyőállításban,díszítésben stb.. Ezek pénzzel nem megvehető dolgok,de lehet többet ér mint egy ékszer vagy egyéb ajándék. De pl.csináltam már ilyet is családi fotóval :

[link]

2019. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!