Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Munkanélküliként mit adjak a szüleimnek és a testvéremnek ajándékba karácsonyra?

2019. dec. 12. 01:53  Privát üzenet  

A válaszok

Én semmit nem fogok venni, mert jelenleg én is munkanélküli vagyok.

Én fogok kapni egy magazint.

Viszont tökszem arra, hogy jövőre már ne kerüljek ilyen helyzetbe, mert nagyon ciki.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. dec. 12. 03:26 Privát üzenet
Balogh Bence 2019 nevű felhasználó válasza:

Jelképes, sajátkészítésű dolgot. Úgyis, ha van állásod :)

Pl. egy kis csomag szaloncukorral, fenyőággal, aztán ahogy a keret engedi, lehet bele tenni illatgyertyát, naptárat, saját fényképválogatást... stb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2019. dec. 12. 07:33 Privát üzenet

Mihez értesz?

Ha tudsz varrni, akkor egy régi pólóból is csinálhatsz valamit. Kulcstartók, karácsonyfadísz, táska, adventi naptár (ha van gyerek), ékszer, játékbaba, stb.

Az etsy.com és a meska.hu a koppintható ötletek tárháza, de máshol is rengeteg ötlet van.

Ha tudsz sütni, akkor azt. A mézeskalács nem olyan drága, és igazi klasszikus. Egy cipősdobozt bevonsz csomagoló papírral, bele szalvéta, süti, és átkötöd. Ha nem tudsz, akkor is: kókuszgolyó, keksztekercs, zserbó golyó, ezeket egy gyerek is elkészíti.

Csinálhatsz kis ajándék kuponokat, szemelyre szabva. Anyunak: ablakmosás, nagytakarítás. Apunak: kocsimosás, kárpit tisztítás. Kisgyerekre vigyázás. Masszázs. Stb. Mindenkinek van olyan, amit nem szeret vagy fárasztó, és örül, ha átvállalod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2019. dec. 12. 09:56 Privát üzenet

Miért kell ajándékot adni felnőtteknek? Miért csak ajándékkal lehet kifejezni a másik iránti szeretetet? Mi a szüleimmel nem ajándekozunk. Az ajándék az,hogy Karácsonykor együtt vagyunk és senki/semmi nem zavarhatja meg. Eszünk egy jót és beszélgetünk,nevetünk nagyokat.

Segíts a szüleidnek a Karácsonyi készülődésben. ☺ Egy megfáradt szülönek sokat jelent ám,ha pl.anyudnak segítesz a főzésben/sütésben vagy apudnak fenyőállításban,díszítésben stb.. Ezek pénzzel nem megvehető dolgok,de lehet többet ér mint egy ékszer vagy egyéb ajándék. De pl.csináltam már ilyet is családi fotóval :

[link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2019. dec. 12. 12:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Munkanélküliként időeltöltés?
Ha tartós munkanélküliként csak gyár jut, de nem akarok gyárba menni, akkor mit tegyek?
Mit vegyek a 28 éves testvéremnek? Na szóval mindjárt itt a karácsony és nálunk mindenévbe az a szokás hogy egy kis cetlire ráírja valaki mindenkinek a nevét és akkor mindenki...
155 cm vagyok (tudom, "világ legmagasabb embere":D) testvéremnek a barátja 183/184 cm. Én kb. meddig érnék a pasijának? 21/L
Hogyan segítsek a testvéremnek?
Szövetkezeti Tagi jogviszonnyal be tudok regisztrálni a munkaügyibe munkanélküliként kilépő papir nélkül?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!