Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tippek megfelelési kényszer...

Tippek megfelelési kényszer ellen?

Figyelt kérdés
Maximalista vagyok kisgyerek korom óta és szeretném lekuzdeni

2019. dec. 12. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem foglalkozz a megfeleléssel.
2019. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennél hosszabb választ vártam de kösz #1! :D
2019. dec. 12. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Pedig ennyi. Mondhattam volna, hogy keverd össze varangyosbéka váladékát, fekete kos vérét, kobranyelvet és éjfélkor született kakas porított taraját, csak annak semmi értelme nem lenne.
2019. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaz is
2019. dec. 12. 19:46
 5/6 anonim válasza:
100%
Miért fontos számodra, hogy egyes személyek egy hamis “képért” szeressenek? Mert lényegében ha meg akarsz felelni akkor színészkedned kell. Pl: Xy nem szereti a harsány embereket, akkor mellette csöndes leszel? Ha Zk pedig csak akkor barátkozna veled, ha kiderülne rólad, hogy partyarc vagy. Holott te lehet utálsz bulizni. Vagy Cz-nek csak szőke/barna hajjal tetszenél, első dolgod lenne fodrászhoz menni? Megterhelő feladat mert megfelelni nem is lehet mindenkinek :D Boldogtalan leszel hosszútávon. Ha megtalálod azokat az embereket akik azért fogadnak el és szeretnek aki vagy akkor nem is fog idővel foglalkoztatni mások véleménye. Ehhez persze rögös út vezet kezdve az önismerettel és saját magad tiszteletével. Régen én is ilyen voltam, sokszor görcsösen éreztem magam egyes emberek társaságában, mára már örülök, hogy ezen sikerült tovább lépni! Kiegyensúlyozottabb és magabiztosabb lettem, megtaláltam a saját társaságom végre, nincs annál jobb érzés mikor érdek nélkül szeretnek:)
2019. dec. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 nagyon köszönöm!
2019. dec. 13. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!