Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudatosan nyomkodom a bőrömet,...

Angel369 kérdése:

Tudatosan nyomkodom a bőrömet, mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Mindennap ha hazamegyek letörlöm az alapozót és ha látok egy nagyobb pattanást akkor azt kinyomom,de erre meglátok még egyet,de nagyon kicsit azt is nyomkodom,de nem jön ki semmi,mert annyira kicsi erre jól belemélyesztem a körmöm(jó hosszú)hogy jöjjön már ki,vagy csak oldalról a két ujjammal szorítom és közeledek befelé.És látom,hogy milyen csúnya még se hagyom abba.+ja egyszer megláttam egyet és elhatároztam, hogy nemm nyúlok hozzá,akkor egész hátralévő nap azt nézegetem,végül úgy is kinyomom.Mit lehetne ez ellen tenni?Próbáltam már,hogy nem törlöm le az alapozót,de akkor meg alapozóban kezdem el a miteszereimet,mert amikor hazajövök és meglátom a bejáratnál lévő tükörben,olyan jól látszanak és öröm őket kiszedni.Bocsi kicsit hosszú,de kérlek valamivel segítsetek!

2019. ápr. 29. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézegesd magad a tükörbe sokáig, csak mosd le és kész. A nagyítós tükröket végképp felejtsd el. Csak azokat nyomd ki ami már fehér, a többit hagyd békén.


Járj el kozmetikushoz, hogy rendben legyen a bőröd, így nem lesz mit nyomkodni. Arra gondolj, hogy milyen jól fogod érezni magad szép bababőrrel, és mennyivel jobb lesz az mint egy heges pattanásos. Nekem így sikerült erről leszoknom, azóta sokkal szebb is a bőröm, nem kell alapozó már.


Vannak egyébként ilyen játékok is, amivel a pattanás nyomkodást lehet szimulálni. Tudom, elég morbid, de mindent a cél érdekében. :D Külföldi oldalakról tudsz rendelni.

2019. ápr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,am igen én is nézegettem már😂 csak kicsit drága egy ilyan cucc,de olcsóbb,mint az alapozó mindig😂 és jobban megéri,hogy jól érezzem magam.😄
2019. ápr. 29. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
😂😂 Kezet foghatunk. Én annyira jutottam, amit első Válaszoló is mondott, hogy nem szabad túl sokat tükörbe néznem, közel sem megyek, csak a szükséges ideig (haj, spirálozás), és kimondottan arra koncentrálva. Ha tényleg nagyon csúnya, kinyomható van, akkor azt elintézem, de utána elmegyek a tükör elől, mert különben én is szétszedem magam. Szóval sok önuralmat nekünk! :)
2019. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt egy idő amikor megfogadtam,hogy minden este 1 pattanás...de hát ha egyszerre 2 nő :D XD
2019. máj. 1. 10:50
 5/5 qborka ***** válasza:

Az a baj, hogy én türkör nélkül is megatlálom a mitesszereket..egyszerűen érzem. Kaparászom, nyomogatom pl. a munkahelyen ülve is.

Ha még nincs mitesszer eltávolító pálcád, inkább ne is vegyél... Nem lehet abba hagyni. Annak is látszik picit a nyomásnak a helye, de legalább nem sérül meg a bőröm. Nekem sajnos nehezen gyógyulnak be ezek a kis sérülések.


Szerintem erre nincs ellenszer. :)

2019. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!