Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem bírjátok a homoszexuá...

Akik nem bírjátok a homoszexuálisokat, miért?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok az, de nem is zavarnak, épp ezért nem értem, miért bánt az másokat, ha két ember szereti egymást. Valaki magyarázza már el, légyszi.

2019. dec. 13. 18:08
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
13%

Mert paradox. Egyszerűen nem normális. Akárcsak a pedofilok, zoofilok, nekrofilok, de hogy ne csak szexuális beállítottságot említsek, a szociopaták is ezen a szinten vannak. Az ember nem azért lett teremtve/nem azért fejlődött ki, hogy férfi férfival, nő nővel létesítsen kapcsolatot (mert ugye akkor kihalásra lettünk volna ítélve).

Gondolom számodra is különös, amikor hallani itt-ott, hogy hím oroszlán hím oroszlánra mászott rá stb. Na ugye ez se normális. Akkor nálunk, embereknél mért lenne az?

2019. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%

Kedves első válaszoló!


Te, mint Normális! Tisztában vagy azzal, hogy te sem vagy "normális"? Te is kilógsz valamivel a sorból! Vagy tagadod...

2019. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ismerek egy homoszexuális srácot, ő meg azt mondja, hogy neki a heteró kapcsolat az, ami nem természetes. Akkor őket bele kéne kényszeríteni egy olyan helyzetbe, amitől ők undorodnak? Ez végtére olyan, mintha nekem azt mondanák, hogy lányként össze kell jönnöm egy lánnyal. Nem menne. Akkor őket miért akarnám arra kényszeríteni, ami nekik nem megy?
2019. dec. 13. 18:28
 4/26 anonim ***** válasza:
29%
Azt nem bírom hogy mindenhonnan ez folyik és ezt kell néznem állandóan. Minden buszmegállóban és épület homlokzatán melegek csókolgatják majd egymást a reklámfelületeken.
2019. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
1-es válaszoló , Te nem vagy a normális . Mivel ez nem választás kérdése ! De ha ezt egyszer felfogja a homofób agyad, akkor majd talán el gondolkodsz rajta.
2019. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
4-es, ne vitatkozz, az egyes legalább a kérdésemre válaszolt. Én nem vagyok sem homoszexualitás, sem homofób, de érdekel mindkét oldal véleménye.
2019. dec. 13. 18:41
 7/26 anonim válasza:
34%

5-ös: Nem vitatkozni jöttem ide, de ha már elkezdted:

Ha el kéne fogadni a homoszexualitást, mert nem tehet róla, akkor a pedofilokat is meg kéne érteni, mert ők sem tehetnek róla. Vagy egységesen elítélni. Lehet választani.

Egyébként úgy látom a szövegértéssel is baj van. Nem írtam, hogy rájuk kéne kényszeríteni bármit is. Csak azt, hogy nem bírom őket (ahogy a kérdés is hangzik). És mindenkinek joga van dönteni, kiket bír, kiket nem.

2019. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Off: #7 azt a fontos dolgot felejted el, hogy a melegeknél két ember kölcsönösen szereti egymást. A pedofíliánál nos... többnyire nem ez a helyzet.


On: Nos arról van szó, hogy az emberek nagyrésze idegenkedik mindentől, ami másmilyen mint ő. Nem kell melegnek lenni ahhoz, hogy elítéljenek valami miatt. Ugyan olyan, mint valakit származás miatt elítélni vagy akár ízlés miatt. Én például soha nem vallottam be az osztálytársaimnak, hogy leszbikus vagyok, mégis folyamatosan piszkáltak/piszkálnak, azért mert szeretek szépirodalmat olvasni, azért mert szemüveges vagyok, mert szeretem a matekot, a fizikát és a kémiát. Ők mások, ezért az ő szemükben én rossz vagyok. Ugyanilyen a homoszexuálisoktól való idegenkedés. Más, ezért rossz. Primitívek az ilyen emberek. Ennyi az egész.

2019. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
mi az, hogy "normális"? ha már itt tartunk, nincs olyan ember, aki normális. mindenki eltér valamiben a nagy többségtől, ettől akkor mindenki rendellenes lenne?
2019. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
23%
Lányként azt mondom undorodom tőlük, megbízhatatlan aki tartom őket, és a legtöbbjük irritáló an ráakaszkodik másokra. Főleg fiúkra. Az sem érdekli nagy részüket, hogy a fiú akire rá akaszkodnak az hetero vagy nem és hogy kapcsolatban van e.
2019. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!