Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelei vannak annak, ha...

Milyen jelei vannak annak, ha egy férfi vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Ha gyakran megérint, simogat, mosolyog rám és csillogó szemmel néz, az vonzódást jelent? Nagyon kedves velem.

Vagy ez csak a közvetlenség jele? Nem feltétlen akarok vele kapcsolatot, de nekem tetszik Ő és jól esik a közeledése.

Milyen más jelek utalhatnak még arra, hogy vonzódik?

Másokkal nem ilyen közvetlen, a simogatás eléggé meglepő volt, de jól esett.


2019. dec. 14. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát ő meg akar! Vigyázz, mert úgy látom, nagyon ki vagy éhezve a kapcsolatra, ezzel szemben ő lehet, hogy csak az ágyra, és ha ez a trófea megvolt, jöhet a következő. Légy óvatos. Lehet, hogy én vagyok konzervatív, de szerintem egy pasinak először beszélgetnie kéne, sokat, utána programra elhívnia, és csak utána simogatnia.
2019. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Reakciok a kezdemenyezesedre, abbol lejön sokminden.

Pl ha megörülsz/felélénkülsz mikor talalkoztok akar egy nyomaszto reggelen. Akkor ertetlenül bamul e vissza hogy hat teged meg mi lelt, vagy lekezel olyannal, hogy hat ö nem aludt sokat(jelezve hogy van vkije)es hagyd békén, vagy egyszerüen jol esik neki, vagy plane viszonozza is.

Nem egy, hanem sok sok ilyen aprosagbol le lehet szürni hogy tart e valami hatàrt amit nem akar tul lèpni, vagy nyitott korlatok nelkül.

2019. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Blade Bone ***** válasza:
Ilyenkor azért már te is léphetnél valamit, mert ezek jó jelek, illetve ha valami oknál fogva mégiscsak barátkozik, akkor is egyértelműen szimpatikus vagy a számára, szóval a csalódás szerintem kizárható.
2019. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De kollegák vagyunk :( Érdemes lenne lépnem?
2019. dec. 14. 14:45
 5/6 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem egy kérdést simán megérne, hogy pl nincs e kedve munka után is dumálni. Innentől meg már csak alakul. :)
2019. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Mekkora a korkülönbség közöttetek (milyen életszakaszban jártok, milyen céljaitok, terveitek vannak a jövőre nézve?)


Ha - tegyük fel - mondjuk 10 esztendővel idősebb, nem volt házas sohasem? Gyermek esetleg? Élettársi viszony?

2019. dec. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!