Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért érzik szükség...

Az emberek miért érzik szükségét annak, hogy a fizuemelésükről kérkedjenek?

Figyelt kérdés
Senki az ég világon nem kérdezi, és a találkozások jelentős részén elmesélik. Meghallgatom, de idegesít, én nem mesélem el senkinek, mennyit keresek (kivével a férjem). Volt, hogy megkértem, hanyagoljuk a témát, mert már fellengzősnek hat (fizuemelés, jutalom, juttatás, kinevezés, mit veszek belőle...)

2019. dec. 14. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én se szeretem ezt. Az emberek büszkék rá, úgy érzik megdolgoztak érte és sikert értek el. Csak másoknak nem olyan érdekes ez, hogy másról se szóljon egy beszélgetés és egy idő után idegesítő is hogy játssza a nagy királyt, de ezt sokan nem veszik észre. Nálam a pénz nem téma még családban se
2019. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszem ezt észre. Nem beszélek ilyesmiről és az ismerősök se szoktak.
2019. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ha van, az a baj, ha nincs, az is baj. Semmi sem jó itt sosem.
2019. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert bármennyire is meglepő, vannak emberek, akik nem csak panaszkodni szoktak, hanem dicsekedni is.

Arról vitatkozhatunk, hogy melyik a jobb.

2019. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azzal nincs bajom, ha rendesen elmeséli a sikerélményét valaki.

Az más kérdés, hogy ego mekkora s mire fel.


De a sikerélmény jó dolog :)


Sokaknak hiányzik a siker és sokszor megkeseredésükben látják a másik boldogságát nagyképűségnek.


Anno volt meló helyemen laborosunk nagyon boldog volt s mesélte férje sikerét...

Sokan fintorogtak rá, elmondták minden beképzeltnek én pedig kiállva mellette annyival oltottam a népet:

Csak elmondta a párja sikerét, amire büszke. Ha a "te" gyereked vagy valakidnek lenne sikere valamiben, legyen az akármi... Nem lennél rá büszke s mesélnéd el?


Sokszor durván előjön az emberek önértékelése, sanyarú élete s rosszindulatúsága.

Ez azért van, mert valahol irigység van a tudat alatt.

2019. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na igen, ha először mesél vki ezekről, akkor tud is örülni a sikerének, de amikor minden alkalommal elmondja, az idegesítő...
2019. dec. 17. 07:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!