Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan vagyok csalódott?

Jogosan vagyok csalódott?

Figyelt kérdés

Váltottam munkahelyet, ugyanaz a feladat, csak más cég és ugye más fönök,én előtte való héten beszéltem ezzel az új fönökkel és nagyon szépen fényezte magát, hogy Ö milyen emberséges, soha nem beszél trágárul az alkalmazottakkal...3 hete vagyok itt és totálisan az ellentéte amit nekem mondott :/

Tehát bunkó, es nem embernek tekinti az alkalmazottakat, csak tárgyaknak ,és mindenkire van egy gúnyos megjegyzése, ha valaki kicsit teltebb akkor pufinak nevezi, persze a háta mögött...

Csalódott vagyok, és teljesen átverve érzem magam!

Más is így érezne?


ápr. 26. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


De nekem már ott gyanús lett volna, hogy azt állítja magáról, hogy ő emberséges és nem beszél trágárul.


Mi van?! Ezt miért kellett kiemelni? Ilyet normális ember nem mond, mert fel sem merül benne.

ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta haragszom magamra, pedig én nem hiszek az embereknek, csak olyan megnyeröen mesélte el, hogy Ö mennyire jó főnök... Hamar kimutatta, milyen ember... Csak most nehez ez az érzés , de idővel remélem elmúlik, mármint, hogy rossz döntést hoztam és megbántam..

ápr. 26. 21:50
 5/14 Katona Dius ***** válasza:
100%
Egyet tanulj meg, mielőtt kövi helyre mész. A jó főnök nem fényezi magát, hogy ő milyen jó főnök. Róla az alkalmazottai mondják, hogy jó főnök.
ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ezt egy életre megtanultam!

És tudod mi a leggázabb, hogy mielőtt oda mentem,hirtelen 2 emberre mondott fel, de még akkor sem sejtettem semmit!

Söt , tényleg annyira kifényezte magát, hogy mondtam is magamban, hogy ha ilyen rendes nem is értem miért hagyták itt, mostmár sajnos megtapasztaltam a saját bőrömön!

ápr. 26. 22:18
 7/14 Noren1989 ***** válasza:

Nem bunkó az ilyen...csak hazug.


Mondjuk ahogy leírod, nem igazán informálódtál a váltás előt...

ápr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem informálódtam!

Hazug volt, minden szava hazugság volt, a bunkót azert írtam, mert durván beszél az alkalmazottakkal, vele együtt velem is!

Rossz érzés ez a megbánás , de már nem tudok mit tenni, mert váltottam csak sajnos rosszul!!!

ápr. 27. 09:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Oké, de gondolom azért csak jobb a fizu mint az előző helyeden, nem? (Vagy mi másért váltottal?)
ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem sokkal több, de az elözö helyen sem volt jobb sem a légkör, sem a munkamorál!
ápr. 27. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!