Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az tényleg igaz, hogy a nők...

Az tényleg igaz, hogy a nők agya jobban képes egyszerre több dologra koncentrálni?

Figyelt kérdés

Mostanában nézegettem ezeket a D.Tóth Krisztás videókat,"elviszlek magammal".

Vezetés közben,érdemi dolgokról beszélgetni,amiből műsort csinálnak.


Én biztosan nem lennék képes ilyesmire.


2019. dec. 15. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Mondok párat: Pénz,külső,farok.
2019. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Bár nem vagyok agykutató, szerintem ez egyénfüggő. Olyan embert még nem láttam akinek tollba lehet mondani egy könyvet miközben a himnuszt szavalja, a szabad kezével pedig vacsorát készít.
2019. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen. És a rövidtávú gondolkodást megkövetelő szervezésben is jobbak. A nők, ha idegen helyen kezdenek el dolgozni, sok energiát képesek abba beleölni, hogy utánanézzenek, letisztázzanak minden részletet, de amikor elkezdenek dolgozni - mert már nincs, ill. nem lehet kérdésük, - akkor hallatlanul jól bírják a monotonitást és kitartóak a munkájukban. Sokkal jobban szeretek nőkkel dolgozni, mint férfiakkal, azért, mert utóbbiak ha kell, ha nem (túl)kombinálnak mindent és gyakran gyerekesebbek, mint a fizikálisan gyerekek.
2019. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk, a mi munkahelyünk az élő példa rá, mert van 1-2 ilyen xarkeverő nálunk...

Dolgozik, de közben fülel, hogy ki mit beszél, de a másik irodában lévők beszélgetésére is figyel, ha bejön valaki, akkor arra is egyből rákattan, közben telón is üzenetezik, de még zene is megy, tehát egy tök idiótával voltam sokáig együtt...

2019. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen,általánosságban igaz.Múltkor láttam egy műsort,ahol egyes tulajdonságokat/"képességeket" tesutelnek nőkön és férfiakon.Ahol több dologra kellett odafigyelni,ott a nők toronymagasan leelőzték a férfiakaz.Az állatvilágban is megfigyelhető egyébként.Az esetek többségében az anyával marad a kicsi x időig.Az anya eteti,közben figyel,nehogy valaki támadjon.Miközben mennek,akkor is figyel a kicsire,a környezetre,a többi állatra.Ha esetleg a picit meg kell védeni,akkor is esetleg harcba száll,de közben ügyel a kölykére is.
2019. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
A nagy lószart igaz, humbug az egész. Ez nem attól függ, hogy valaki nő-e vagy férfi, fehér vagy fekete, magyar vagy olasz...
2019. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Ez ilyen mendemonda.


Hiedelmünkkel ellentétben effektíven multitaskingolni nagyon kevesen tudnak. És az egyszerre telefonozok, hallgatom a rádiót, eszek és vezetek nem multitasking ugyanis ha megfigyeled a másodperc részei alatt váltogatod a figyelmed. Egy időben egy dolgot csinálsz csak olyan gyorsan cserélgeted hogy egyszerre üzemképes mind.

2019. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!