Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne szünetet tartanom?

Figyelt kérdés

Szóval a következő a helyzet,

19 éves vagyok, és egyetemen tanulok illetve most fogok végezni egy rövidebb 2 éves képzésen tavasszal. Mostanában már nagyon érzem, hogy fáradt vagyok, és elegem van a tanulásból már, és arra gondoltam, hogy 1 évet kihagynék a tanulmányaim folytatásában, mert úgy érzem, hogy már mindenből sok lassan már 14 éve iskolába járni, és az egyetemi vizsgaidőszakok már nagyon lefárasztottak, és kell egy kis idő magamra, illetve munkára, hogy legyen pénzem (iskola mellett is dolgozok heti 25 órában). De a bátyám azt mondja, illetve a szüleim is, hogy ne hagyjam abba mert akkor már nem ülnék vissza az iskolapadba, meg elpazarlok egy évet stb stb.

Szóval nemtudom mit tegyek, ti mit tanácsolnátok nekem?


2019. dec. 16. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben nem tudunk mi igazságot tenni, a te életed, ha úgy érzed erre van szükséged és hosszutávon előnyödre válik akkor bátorítalak. De a családodnak is lehet igaza, ha már eleged van és otthagyod, lehet nem lesz kedved visszamenni. De ez a te életed, nem élheti más helyetted. Gondolkodj el mások véleményén és úgy dönts ahogy jónak érzed
2019. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam vele, mint te, de végül nem tartottam szünetet, hanem befejeztem. Utólag belegondolva, biztos hogy nem fejeztem volna be és akkor kb. csak egy érettségim lenne most. Szerintem hallgass a családodra, nem akarnak rosszat neked.
2019. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!