Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is féltékeny egy kicsit a...

Más is féltékeny egy kicsit a magabiztos emberekre?

Figyelt kérdés

Nem tudom felfogni, hogy hogy lehetnek magabiztosak az emberek. Annyira alacsony az önértékelésem, hogy el se tudom képzelni milyen érzés lehet, de én is szeretnék normális életet élni.:(


Az is furcsa nekem, hogy készíthetnek magukról olyan sok szelfit. Én tükörbe se merek nézni.



2019. dec. 18. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Foglalkozz önismerettel, önszerettel! Fejleszd magad.

Minden csak rajtad múlik.

2019. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Régen az voltam, aztán eldöntöttem, hogy ha nekik megy, akkor nekem is fog. Terápia kellett hozzá, de sikerült felépítenem az önbecsülésem, azóta nincsenek ilyen problémáim.
2019. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Az a legrosszabb, ha valaki magabiztosságának nincs alapja, hidd el. Nem baj, ha kételkedsz magadban.
2019. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Minden csak rajtad múlik." - Nem. Ez egy nagyon hülye közhely.


Ha foglalkozol magaddal, adsz magadra és igényes vagy, akkor sem befolyásolod azt, hogy más hogyan ítél meg téged. Ez csak egy dolog a sok közül, de rengeteg olyan dolog van, ahol hiába adsz te bele 100%-ot, a végkimenetel nem csak rajtad fog múlni. Ha már több tényező is közrejátszik, akkor meg egyértelmű, hogy nem állja meg a helyét ez a "Csak rajtad múlik." baromság.

2019. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Amikor még nem fogadtam el magamat akkor igen, de mostmár semmi bajom velük.
2019. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen, de talán nekem is meg kellene próbálnom a dolgot, mert akkor nem lennék féltékeny, hanem idővel rájönnék, hogy ez nekem is megy.
2019. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem olyan biztos ám az a látszat. Sok embernek van erős akarata a színészkedéshez.
2019. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá a saját fejedhez, keresd az előnyös oldalad és ha valami nem tetszik akkor változtass rajta.


A gyakorlat és tapasztalat hozza az önbizalmat.

2019. dec. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!