Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A betörök hol tanulták azt...

A betörök hol tanulták azt meg hogy hangtalanul ügyesen ki nyitnak bejárati ajtókat?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkodtam ma. Tudom vannak primitívek akik berúgják vagy betörik. De a legtöbb az inkább hangtalanul nyitja ki hogy ne bukjon le. Na és ez a lényeg ezt hol tanulták meg? Mert láttam a neten hogy a zárfeltörés meg ajtó kinyitás kulcs nélkül, ezek így együttesen egy szakma. Kiváncsi vagyok.

2019. dec. 19. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

szerinted a betörők tényleg bohóckodnak ilyenekkel?


simán megfúrják a zárat napközben amikor senki nincs otthon


ha vki kérdezi, bemutatkoznak, hogy az xy kftől jöttek Kovács úr kérésére, és még mutatnak is vmi kamu papírt

2019. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom ők is laktak valahol és talán még zár is volt az ajtójukon amin gyakorolhattak..meg ugye assassins creed
2019. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Betörőképző OKJ-n
2019. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Meg ugye nem hiába a Lakatos név
2019. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Vehetsz alin átlátszó gyakorlózárat haver
2019. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

én először az ELTE BTKSZ-BTKSZ -en végeztem

(Büntető TörtvényKönyv Szerinti BeTörő Képző Szak)

másodszor a dutyiban

:D

2019. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt anno általánosban egy c típusú osztálytársam, ő kb harmadik-negyedik oaztályban az órákon a pad alatt egy kis bicikli lakatot nyitogatott egy darab dróttal. Érdekes módon egyik nap egy bicikli is eltűnt...

Szóval a válasz: sokat gyakorolják, ahol csak tudják.

2019. dec. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!