Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok a következőhöz?...

Mit szóltok a következőhöz? Megáll a szürke Toyota egy második kerületi forgalmas utcában. Vezetője kiszáll, bal kezében a telefonja a fülén, jobb kezével előveszi a faszát és odavizel a társasház járdájára, több ember szeme láttára.

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 13:46
 1/7 Thispain ***** válasza:
62%
Valamilyen időben e-miatt a tömegnek illett volna szétvernie a pasast.
2019. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A ,több ember' három idősebb hölgy és egy úr volt.
2019. dec. 20. 14:34
 3/7 A kérdező kommentje:
A ,forgalmas' az autókra vonatkozik. ... És ki tudja, hányan látták még az ablakukból, hogy a közterületet, amit ők használnak, rendben tartanak egy tróger összevizel.
2019. dec. 20. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem örülnék neki. De budapesten WC-t vagy akár csak elhagyatottabb bokros helyet is találni, főleg ha nem igazán ismered a környéket szinte lehetetlen.


Szánalmas milyen kevés nyilvános mosdó van ilyen nagy városban. Természetesen éjjel ezek is zárva a gyorséttermek, plázák és egyéb lehetőségek mosdóival egyetemben.

És csodálkozunk hogy tiszta hugy meg szar az egész város? És most értem ide a csöveseket és a buliból hazafele tartó ittas embereket. Nem jár semmi este, kilómétereket kell haza gyalogolni. Rájön mert mondjuk egész este sörözött. Mit tegyen? Persze lehet tartani, de nem a végtelenségig. Részegen meg nem is nagyon érdekli őket hogy mi meg hogy. De lehet ha lenne több helyen mosdó akkor akár 200-300 forintért is elmenne.


Nagyon gáz ez nekünk is akik itt laknak. És biztos vagyok benne hogy akiknek meg nincs máshova azok is szégyellik.

2019. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez konkrétan péntek, kora délután, egy óra kórül, ragyogó napsütésben történt. Ha a Toyotát elvezette idáig, gondolom, nem volt részeg.

Azt sem igazán értem, hogy kora délelőtt hogy kellhet valakinek annyira pisilnie, hogy nem tud a 2 perc sétányira lévő Budagyöngye sok, tiszta, ingyenes wc-re elmenni. Utálom, azt a rohadt parasztvakítást is, hogy több liter vizet vedeljen az ember naponta. Jó, az ásványvíz gyártóknak és forgalmazóknak és az ezektől kapott pénzen is élő orvosoknak, de gondolkodó embernek miért kell ezt bevenni? Én 65 évet megéltem, a 3 napos laboreredményem, vese állapotom, kitűnő és napi 2 dl-nél egy korttyal sem iszom többet, 65 éve! Igaz a kajám nagyobbrészt nyers zöldség és gyúmölcs és leves a ,starter'!

2019. dec. 21. 01:14
 6/7 anonim ***** válasza:

A megoldás a szegedi Hazai Tejes tejesüveg, vagy flakon: [link]


Ezt kiürítve, kimosva, minden ember magánál tarthatná az autóban, vagy a hátizsákban, táskában. Ennek nyílása elég nagy, széles ahoz, hogy szinte bármelyik pasas bele tudja lógatni a pisilőjét. Elvégzi a dolgát, visszacsavarja, majd elteszi a csomagtartóba, vagy vissza a táskába. Így a járdán hagyott vizeletfolt problematikája megoldódna, ám a nyilvános vizelés okozta közszeméremsértés sajnos nem. Esetleg egy olyan tiltó táblát tudnék elképzelni ennek feloldására, hogy "flakonbavizelés esetén odanézni tilos".

2020. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bonehead534 válasza:
Helyesen teszi
2020. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!