Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szürke egér lány is lehet...

Szürke egér lány is lehet népszerű?

Figyelt kérdés

Abba a nőtípusba tartozom, amit itt az oldalon csak "szürke egér" jelzővel szoktak illetni.

Sokan nevezik itt az ilyen nőket még igénytelennek, illetve olyannak, akit még akkor se venne észre egy férfi, ha véletlenül nekimegy az utcán.

Mindez azért furcsa nekem, mert én is beleillek a szürke egér kategóriába a külsőm miatt, tehát hogy természetes hatásúan sminkelek, nem festem a hajam, mivel egyenes, így vasalni sem szoktam. Ritkán veszek ruhát, emiatt nincs is sok, mivel nem is tudnám hol tárolni. A legtöbbet használtan veszem, de nem értem, mi baj lenne ezzel, hiszen fogtam már ki vadiúj 20 ezer forintos egyberuhát 600Ft-ért.

Nem szoktam szezononként selejtezni, így vannak olyan ruháim, cipőim, amit már évek óta hordok, és fogok is, míg tönkre nem megy.

Emellé még introvertált is vagyok, nem szeretek szórakozni járni (legalábbis nekem a szórakozás nem a bulizást jelenti), nem szeretek a középpontban lenni.

Ennek ellenére sosem volt gondom az ismerkedéssel kamasz korom óta, aki nekem tetszett, annak én is, olyankor is akadt, aki érdeklődött utánam, amikor anyagi okokból csak egy lyukas farmer meg egy levált talpú cipő volt a teljes ruhatáram.

Máig gyakran megszólítanak az utcán vagy bármilyen közösségben, megnéznek akkor is, ha csak egy farmer, póló meg sportcipő van rajtam.


Ennek ellenére itt az oldalon hasonló lányokra maximum olyan jelzők jönnek, hogy "büdöske", "hajléktalan", a "biztos csalja a párja egy igazi nővel", "biztos csak pótlék"....


2019. jan. 23. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyik részben leirod, hogy mennyire "szürke egér" vagy saját jogon meg az öltözködésed miatt is, másrészt beszélsz a sikereidröl, népszerüségedröl. Akkor áruld már el, hogy mit is kérdezel???
2019. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ennek ellenére sosem volt gondom az ismerkedéssel kamasz korom óta, aki nekem tetszett, annak én is, olyankor is akadt, aki érdeklődött utánam, amikor anyagi okokból csak egy lyukas farmer meg egy levált talpú cipő volt a teljes ruhatáram.

Máig gyakran megszólítanak az utcán vagy bármilyen közösségben, megnéznek akkor is, ha csak egy farmer, póló meg sportcipő van rajtam."


Akkor neked semmi problémád nincs, vagy legalábbis nem értem, hogy mi az. Hogy az oldalon a frusztrált fiúcskák összehordanak minden baromságot a szexhiányukból fakadó nőgyűlöletük miatt? A valóságban is ezt tapasztalod? Vagy hogy nem vagy "népszerű"? Miért szeretnél népszerű lenni? Kik körében szeretnél az lenni?

2019. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jó, akkor három mondatban:

Az olyan lányokat, akik úgy öltöznek, mint én, és mellé introvertáltak, szürke egérnek gúnyolják az oldalon.

Sokszor leírják, csak addig fanyalodna rájuk bárki is, amíg fel nem szabadul az aktuális jónő. Csak hogy én az ellenkezőjét tapasztalom, hogy lehet?

2019. jan. 23. 17:13
 4/14 A kérdező kommentje:
Nők írják, nem férfiak, ez a legmeglepőbb.
2019. jan. 23. 17:14
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Úgy, hogy nem mindenki egyforma.
2019. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond nem lehet veled, a leírásod alapján.

Ha észrevesznek, leszólítanak akkor bejössz nekik.

Nem neveznélek szürke egérnek, inkább egy átlagos lánynak.

Jó értelembe vett átlagos lánynak!

2019. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Nah megint a bombanős, már hiányoztál...


"Máig gyakran megszólítanak az utcán vagy bármilyen közösségben, megnéznek akkor is, ha csak egy farmer, póló meg sportcipő van rajtam."


Persze csak úgy sétálsz az utcán a férfiak meg sorra szóítgatnak le, mert ez így működik... Ilyen nincs, vagy valami szatír vagy pszichopata lehet leszólít, de ne kamuzzad már hogy ez rendszeres.

2019. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam még ilyen hozzászólásokkal, persze lehet, hogy vannak, nem vitatom. Viszont lehet, hogy ők ezt tapasztalták és azért írják. És egyébként nagyon nem mindegy, hogy egy alapvetően szép, jó alakú lány van turkálós póló-farmer öltözékben, vagy egy olyan, akinek mondjuk hormonproblémája van és pattanásos, meg elhízott, vagy nagy az orra, vagy kapafogú, meg mellé még esetleg buta is, humortalan, stb. stb.
2019. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
A címben felteszel egy kérdést, a leírásban semmi erre való utalás. Nem lehet érteni, mit is szeretnél kérdezni?
2019. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én tökéletes illek a szürke egér kategóriába, pláne hogy iskolás vagyok, ahol sok megbújik. De azt hiszem kinőttem, vagy legalábbis kezdem. Most már inkább vagyok feltünő, és ezzel együtt az emberek is jobban kedvelnek.
2019. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!