Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti sem értitek meg az embereket?

0Üres0 kérdése:

Ti sem értitek meg az embereket?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogyha valami jót csinálsz azt elfogadják, de ha valami rosszat csinálsz azt bezzeg egyből megjegyzik. Nem tudom jobban megfogalmazni, de szerintem értitek...
2019. dec. 20. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"de szerintem értitek"


Nem, nem értjük.

2019. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Én sem értem az embereket. Téged sem, tehát ember vagy.
2019. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Értem miről van szó, megtapasztaltam. Egy amatőr énekeseket felvonultató műsorban is mindenki arról a szerencsétlenről beszélt, aki egyetlen hangot se talált el, a tökéletes produkciókat meg azonnal elfelejtették.
2019. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj az emberekről, és meg fogod érteni. Ez is része az embernek, és sokan nem képesek megfelelően kezelni a dolgot.
2019. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Allitolag a kakukktojas keresesre van raalva az agyunk azaz kapasbol szelektalja azt ami nem passzol a többihez mig ugyanez a jatek hasonlosag keresesnel mar joval tovabb tart.


Valamiert az agyunk müködik igy. Talan ez is visszavezethetö evolucios ösztönre pl amikor a fa/bokor sürüjeben kiszurod az egyetlen levelet ami mozog es ahol a veszély lapul.

2019. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi társadalmunk így van beszabályozva. A negatív dolgot felnagyítani, a jót semlegesnek venni. Félnek páran, hogy még elbíznák magunkat egy csepp "hátba veregetéstől".
2019. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na akkor képzeld el milyen egy ilyen munkahelyen dolgozni. Merthogy a magyarok igen nagy százaléka dolgozik olyan helyen, ahol az ember 1001 dolgot megcsinál tökéletesen, amire azt mondják ezért kapod a béred. Soha egy kössz, vagy egy vállveregetés, ellenben amint az 1001 tökéletes feladat után egyet elvétesz, azonnal pellengérre állítanak és meghurcolnak. Az én egyik rendkívül kellemetlen beszélgetésem a főnökömmel pont ezért volt és a mai napig nem fogom elfelejteni, amikor átadta az írásbeli figyelmeztetésem én pedig csak néztem rá kerek szemekkel, hogy ezt most komolyan gondolja-e. Komolyan gondolta. És utána az én lelkem fájt és nekem kellett odamennem hozzá, hogy tisztázzuk ezt, mert legszívesebben otthagynám az egész kocerájt emiatt. :) Szóval üdv. itthon. A pozitív megerősítést, a köszönet nyilvánítást, a kedves, elismerő szavakat nekünk gyakorolnunk kell.
2019. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!