Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti értitek a karrierista...

Ti értitek a karrierista embereket?

Figyelt kérdés
Vannak emberek, akik önszántukból 9-10 órát dolgoznak a munkahelyen, aztán utána folytatják otthon. Kb. belebetegednek abba, ha valami nem jön össze. Én nem értem ezt az egészet. Minek ennyire stresszelni a munkán? Én is dolgozom, de nem vagyok hajlandó túlórázni (nem is szoktam), persze, szeretnék majd előbbre jutni a ranglétrán, de más dolgok sokkal jobban érdekelnek, mint a munka. Egyszerűen idegesít, hogy mások úgy a szívükre veszik, ha bénáznak a munkahelyen.

2016. ápr. 2. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha magamnak kell dolgozni akkor képes vagyok 16 órákat is beletolni naponta, ha másnak kell melóznom, nevetséges fizetésért, akkor a 8 óra is sok.
2016. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértem amit írsz, (ne is vedd leszólásnak) de téged mit érdekel, hogy más mit csinál? Az ő élete, ha neki így jó akkor hagy csinálja.
2016. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azokat megértem, akik okosan csinálják: kiaknázzák a lehető legjobban a képességeiket, és a lehetőségeket. Vannak szakmák, ahol csak így lehet előrébb jutni, nincs nyolc óra, nincs hétvége. Azután amikor lépni kell, nem haboznak, és van is mit felmutatniuk. Egy idő után ezek az áldozatok kifizetődnek, akár válogathat is az ember a munkák között.


Azokat viszont nem tudom megérteni, akik full kreténbe nyomják, és csak az a céljuk, hogy megfeleljenek a feletteseknek,kicsinyesek, vagy irreálisak a távlati céljaik, csak meló orrvérzésig, család lesz&rva, hogy azután 45 évesen elérjen egy középvezetői szintet, meg 50 évesen az első sztrókot. A legtöbb helyen nem lehet egy bizonyos szintet meglépni, ezt időben észre kell venni, de ezek nem veszik észre. Ezek zizegnek meetingen, keménykednek a beosztottakkal, mert ennyit tudnak. Na, ezekért nem fáj a szívem.

2016. ápr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embereknek sokszor a munkájuk a hobbijuk is. Én is igyekszem titkolni a főnököm elől, hogy én akkor is programoznék, ha nem fizetnék :D
2016. ápr. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs családja, akkor még érhető a dolog: valakinek a munkája az élete. Amúgy meg mi a francot lehetne csinálni ebben a ki× világban, ha nem valami (értelmes) tevékenységet, amiért pénz is jár, amit a végén el tud mindenki ba×ni?
2016. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom a munkám, ennyi a titok :)
2016. aug. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!