Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embert, akinek...

Ismertek olyan embert, akinek alapvetően vidám természete volt, de egy bizonyos esemény bekövetkezett és utána fásult, komor lett?

Figyelt kérdés
Én kettőt. Az egyikük rokonom, őt az édesapja halála változtatta meg. A másik nagy tréfamester, szinte minden munkahelyi ugratásban benne volt, csak aztán kiderült az a betegsége, amely teljes elkedvetlenedését, nem sokkal később - sajnos fiatalon - a halálát okozta.
2019. dec. 20. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én alapvetően mindig is életvidám voltam és igyekeztem a jót meglátni az emberekben, bizakodóan állni a dolgokhoz.


Aztán édesanyám halála után nagyon magamba zuhantam és depressziós lettem. Nem sokkal utána hatalmasat csalódtam a "legjobb" barátomban, szóval ezek után egy olyan irányba indult el az életem, ami ellen régen foggal-körömmel harcoltam.


Szóval összességében 2 év elég volt ahhoz, hogy egy életvidám srácból egy lelki roncs legyek.

2019. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Saját magam.


Miután rájöttem 20ev után, hogy egy nárcisszal éltem.

2019. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerek. Én magam.
2019. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelen
2019. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem gyerekként még mindenki vidám utána pedig elfáradnak, pofonokat kapnak, kegyetlenebbek lesznek. Szóval szerintem mindenkit érint.
2019. dec. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!