Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legdurvább tapasztal...

Mi volt a legdurvább tapasztalatod bunkó bolti pénztárossal?

Figyelt kérdés

A minap történt egy eset, amikor a sorban előttem álló, éppen soron következő vásárló zöldségére telibe rátüsszentett a pénztáros, konkrétan látszott, ahogyan a nyálcseppek repülnek xD. Nemhogy eltakarta volna a száját, még bele is hajolt a mozdulatba. Ezután a vásárló kikérte magának, hogy azért ez elég durva, erre még "ennek" ált feljebb.

Nektek milyen hasonló jellegű tapasztalatotok van, amikor a kesrekedelmi kiszolgálásnál bunkón viselkednek? És milyen jellegű üzletben történt?



2019. dec. 20. 21:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A Tesco önkiszolgáló kasszában beugatott a némber, hogy ne dobáljak aprópénzt a gépbe. Én meg mondtam neki, hogy egyelőre úgy tudom, hogy az aprópénz is érvényes fizetőeszköz, úgyhogy jobb lenne, ha nem a vevőket vegzálná, hanem mondjuk a dolgát végezné rendesen, például gondoskodna arról, hogy legyen nejlonzacskó, mert nem a tökömre akasztva akarom elvinni a cuccokat.
2019. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Volt jó pár, most hirtelen nem jut eszembe.

Pl. Yves rocher boltok nagy részét kerülöm, eddig főleg ajándékba vásároltam ott. Sok ottani eladónő úgy viselkedik, mintha nem is tudom milyen felső kategóriás termékeket árulnának. Érdekes, hogy több ismerősömnek is volt már kellemetlen élménye ezekben az üzletekben.



Én is voltam eladó, és soha nem engedtem meg magamnak leereszkedő, paraszt hangnemet, pedig voltak bunkó vásárlók.

2019. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Ezeknek állandóan a pénz kell. Nem lehet úgy eljönni, hogy ne szólnának be, hogy ennyit meg annyit fizessek.
2019. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt nálam nagyobb érme, csak 5-10-20 Ft-osok és kb. 600 Ft-ért vásároltam, aztán ott hőbölgött a pénztáros, amiért össze kellett számolnia azt a 30-40 érmét.
2019. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem pont pénztáros, de talán idefér.

Egyik nagy drogéria láncban, szó szerint a bolt végében állt a sor vége, mert egy kassza volt csak nyitva, egy nem túl gyors pénztárossal. Egy másik egyenruhás nő meg csak lófrált fel-alá a boltban. Megjegyeztem a páromnak, hogy itt ez van, 100 km-re nyugatra meg ha egy ember vár már rohan is valaki nyitni a másik kasszát (abban az időben sokat jártunk Ausztriába shoppingolni, valóban többször így volt.) Erre a biztiboy elkezdett hőbörögni, hogy az aztán (a másik eladó), biztos nem fog beállni a pénztárba, mert ő a boltvezető és ő biztos nem fog vevővel foglalkozni. De olyan lekezelően, mintha maga az isten lenne az a tébolyultan fel alá flangáló klimaxos p/csa...

2019. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ. Az utolsó válasz is tökéletesen ide kapcsolódik, bármi ami kiszolgálással kapcsolatos, jöhet. Szívesen fogadok még válaszokat.
2019. dec. 20. 22:19
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerencsére annyira antiszociális vagyok, hogy nem merek boltba menni, de nekem eddig azon a pár alkalmon nem volt gond.
2019. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Jegyet akartam venni vonatra a jegypénztárostól, és nem fogadta el az aprót. El se vette, meg se számolta csak ránézésre mondta az nincs annyi. Azt hittem dobok egy hátast. Követelte fizessem ki másképp, végül papír ezressel fizettem, a nyomorultnak. Nem vagyok egy balhézós ember ez látszik is rajtam, szerintem azért merte ezt megcsinálni.
2019. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Pont ma történt. :D A Karácsony miatt a plázákban most vannak ilyen kis miniboltok a folyosók közepén, ahol karácsonyi dolgokat lehet venni. Barátnőmmel odamentünk nézelődni egy ilyenhez, az átlagtól nagyobb ajándékszatyrot kerestünk. Az eladó fel se nézett a telefonjából, azt nyomogatta. Barátnőm kérdezte, hogy van-e nagyobb szatyor, mire a lány anélkül, hogy egy szót is szólt volna, vagy akár csak egy pillanatra is felnézett volna a telefonjából, csak megrázta a fejét. Mondtam barátnőmnek, hogy papír-írószerboltban biztos van, mire barátnőm megkérdezte az eladótól (ezt mondjuk nem tudom, miért tőle kérdezte), hogy itt van-e papírbolt. A lány még mindig a telefonját bámulta, és úgy bólogatott, szintén egy szó nélkül.
2019. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Blade Bone ***** válasza:
100%

Nekem így boltban nem szóltak be, de viszont mikor néha kénytelen voltam melós ruhába bemenni egy-két helyre, mindig olyan lekezelően történt a fizetés... Plusz még akkor is tapasztaltam ilyesmit, hacsak pl párszáz forintért vettem valamit. De azért volt példa kedvességre is :)


Beszólni egyszer egy buszsofőrnek volt mersze, mert apróból fizettem a jegyet, és ezeknél mindig apró hiány van, szóval kis segítségnek szántam lényegében... De mikor meglátta a faszi, rögtön a fejéhez kapott, hogy ezt ő most számolja meg? De nem számolta meg és mielőtt odaadta a jegyet még odapuffogta, hogy biztos nincs is annyi... Na mondom nem persze! Csak még kicsivel több is, hogy ne nyavalyogjon.

2019. dec. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!