Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi volt a legrosszabb éttermi...

Mi volt a legrosszabb éttermi élményed/tapasztalatod?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Ritkán járok étterembe (főleg mert ritkán engedhetem meg magamnak). De ha megyek, akkor olyasmit szeretnék kipróbálni, amit otthon hasonló körülmények között csak problémásan tudok megoldani (lévén sokat dolgozom és kevés a szabadidőm).


Ismerős valakinek ez a Rejtős idézet?


"- Uraim, én önökkel megyek, ha kell, a pokolba is. Ehetetlen a koszt. Mansonban csak rossz ételeket főztek. Azt még kibírom. De itt jó ételeket rosszul főznek, és abba meg kell halni. Tegnap feladtak egy negyvenöt dekás bécsi szeletet...

- Elég!

- Elég, de rossz, mert dohos volt a morzsájuk."


Én kb. a Nagy Levinhez hasonló módon éreztem magam, amikor egy jókora bécsi szeletet úgy szolgáltak föl, hogy a hús "enyhén szólva" nem volt a legfrissebb állagú (magyarul avas volt és cipőtalp keménységű - nyilván fagyasztott). Viszont mikor visszaküldtem, még ők voltak felháborodva és függetlenül hogy nem történt fogyasztás, ők mégis a cehhet követelték. Viszont az "ÁNTSZ", a "panaszkönyv", és a "rendőrség" nevek hallatára valahogy mégis megenyhültek és úgy döntöttek, hogy mégsem kérnek pénzt.


Függetlenül attól, hogy az étterem idővel megszűnt (hálisten) az emlékek még máig kísértenek engem.

2019. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Több van.


Horvátországban másfél órát vártunk egy pizzára. Már teljesen besötétedett, mire felszolgálták. Kemény és lapos volt, a hozzáadott műanyag késekkel valósággal meg kellett küzdeni a tésztájával.


Magyarországon valahol egy túlárazott étteremben vékony hangú, ájtatoskodó pincérek szolgáltak fel valamit, ami minőségben és állagban leginkább egy frissen felmelegített, szupermarketben kapható mélyfagyasztott husimusihoz volt hasonló.

Szerencséjükre már nem emlékszem, ez melyik étteremben volt.

2019. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Prágában egy pincér verte az asztalt a borravalóért mert fizetéskor nem mondtuk mennyit akarunk hagyni, úgy voltam vele ha visszaad hagyok. De mivel nem mondtuk ott ugatott hogy service is not included és ütötte az asztalt, tök ciki volt..
2019. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Hogy ott kellett dolgoznom
2019. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Az, hogy a seggén süti a bundáskenyeret a szakács.
2019. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Egy magyar videki welnessshotel etterme.

Gyonyoru, ujepitesu hotel, gyonyoru hatalmas medence, az egesz egy erdo kozepen. Elkepesztoen hangulatos a hely.

Az etterem is szepen megvolt csinalva, DE mar akkor gyanus volt hogy TELE volt az egesz helyseg legyekkel. Mindegy. Rendeltunk.

Gyanusan tuldiszitett ( cikk-cakk faragott zoldsegek es salatak) eteleket kaptunk, arrol nem beszelve hogy kb 7-en voltunk, mindannyian mast rendeltunk de az etelek nagyon hasonloan neztek ki.

Az etel maga rossz volt.

De a lenyeg ezutan jott. 7-bol 7-en MINDANNYIAN rosszul lettunk mar aznap delutan!!!

Hanyas/hasmenes/hasfajas/rosszullet

2019. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Imádom a pacalt, így a párom mondta hogy menjünk le a dunapartra, ott finom a pacal. A lányom kért húslevest, ami savanyú volt. Legalább másfél órát vártunk a második fogásra, a pacal ehetetlen volt, a krumpli nyers, a palacsinta megmikrózva....tragédia. Kisétáltam és beültem a kocsiba, otthagytam a párom mert felfordult a gyomrom. Gondolhatod, aznap már meg sem próbálkoztam evéssel.
2019. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Prágában Medvidkúban, borzalmas egy hely. 5-en ültünk be, Egyikünk ételét elfelejtették kihozni. Minden kis helyet betömtek asztallal, állandóan nyomorogtunk a szomszéd asztal székeitől. Az étel pedig förtelem volt. Nem volt átsütve megsütve a disznóhús. Gyakorlatilag egy falatot nem tudtunk belőle enni, csak a középszerű köretet ettük (ami nagyon kevés volt).
2019. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!