Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintettek normàlisak az...

Mono11 kérdése:

Szerintettek normàlisak az emberek? Sorban àlltam egy kasszànàl az előttem lèvök vitàztak a pènztàrossal hülyesègeken, utàlok emberek közè menni mert folyamagosan mindig belefutok ilyen kötegedő emberekbe.

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem hülyék, csak sokan feszültek és nem tudják helyén kezelni az indulataikat. Jobb ignorálni az ilyeneket, különben elveszik az ember kedvét.
2018. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1+1.
2018. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része nem tud kulturáltan vitázni, ez a legnagyobb baj. Nem normálisa megoldani egy problémát, hanem minden áron legyőzni akarják a másikat.
2018. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én gyakran járok túrázni, ég és föld a különbség a lakott és a lakatlan területek között.


Erdőben nyugodt vagyok, nem sietek, élvezem a perceket, mellette beindulnak az érzékszervek, ösztönök ha állatot látok, hallok. Amint visszaérek az első kocsi majdnem elüt az első ember odajön kéregetni, a házakból ordítás hallatszik, az állomásokon vállalhatatlan népek ülnek. Mire hazaérek ugyanolyan frusztrált és ideges vagyok mint bárki más.


De ugyanez van egy teljesítménytúrán, ahol sokan indulnak. Túrázócsoportok beszólogatnak egymásnak, csoporton belül is a veszekedés megy.


Legutóbb egy 20-ason mentem, sorban ilyenek hangzottak el:


Gyalogtúrázók mellett elhaladt egy futó, rögtön ment a megjegyzés, hogy "Megnézem hol lesznek ezek 10 év múlva" "Lábra sem fog tudni állni". Magyarul azonnal a rosszindulat.

Utána egy előttem haladó 2 főnem szóltak be, mert elnézték az útirányt, és valami lekezelőt kaptak, hogy "Na kell ezeknek is menni mint az ökör". Majdnem verekedés lett a vége.

Volt, hogy másodmagammal felzárkóztunk egy csoportra, akik tudták épp az irányt, és kaptatón mentünk fel, amikor megszólal előttem egy csaj fennhangon hogy "EZEK most megelőznek vagy mi lesz?"

Vagy társaságokban is igazi családi perpatvar, meg balhé a fiatalok között is hogy az egyik túl gyorsan megy a másik túl lassan.


Kicsit olyan, mintha az emberek egyszerűen képtelenek lennének a kulturált, nyugodt együttélésre.

2018. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!