Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjak le a ragaszkodá...

Hogyan szokjak le a ragaszkodásról?

Figyelt kérdés
Mostanság nagyon könnyen ragaszkodok másokhoz.Viszont sokszor érzem magam nem fontosnak.Mármint hogy mások nem annyira ragaszkodnak hozzám mint én.Szóval szeretném minimalizálni a ragaszkodásom.Szóval tippek?

2019. dec. 20. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
nem a ragaszkodást kell minimalizálni, hanem megtalálni azt, akinek szüksége van rá és viszonozza
2019. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

épp elég felszines ember van már, aki pénzért, érdekekből, üres szexuális vonzalom miatt barátkozik/van párban másokkal

örülj, hogy te többet tudsz adni és többre vágysz


ne dobd el, amid van

2019. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Hát pont ez az hogy senkinek szüksége rá.Viszont köszi a választ

#2 Hát lehet hogy sok felszínes ember van,de az emberek kiszokták használni a másikat.Én meg nem szeretnék kihasználva lenni megint.

(Mindenkinek ment a zöld,viszont ha lehet a kérdésre válaszoljatok)

2019. dec. 20. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Mindkettő én voltam, és megint én vagyok :D


1: megtalálni azt, akivel szükségetek van egymásra, idő. Néha sok idő. Néha nagyon sok idő. És tudom, hogy fájdalmas, meg nehéz, de nem tehetsz mást, mint hogy keresed, és nem adod fel


2: Ha ezt ilyen tisztán látod, akkor nem értem, miért mennél bele, hogy te is egy ilyen Xkapcsolatban éljX (áthúzva)kapcsolatnak ess áldozatául?

ha azt hiszed, egy kis szerelemért megéri, tévedsz. Sok embernek elég, de aki ragaszkodni és tényleg szeretni akar, annak még a magánynál is rosszabb

2019. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Tudom miről beszélsz, viszont ne add fel önmagad egy igaz részét, ami szerintem ritka és szép dolog.

Igen, sajnos sokak nem értékelik, ezért kell szelektálni s tovább lépni.


Gondolom nő vagy.

A legtöbb pasi pedig szeret sumák és független lenni, de azért vágyakoznak kapcsolatra...


Az ilyenekre mondom: nyomorultak.


Ritka az olyan, aki igazán hű s ragaszkodó tud lenni a párjához és még mellette passzoljanak egymáshoz az illetők.

2019. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Döntsd el: kinek akarsz megfelelni? Magadnak, vagy másoknak?
2019. dec. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék senkinek meg felelni magam miatt szeretnék megváltozni.És nem szeretnék most egy ideig kapcsolatott se.Rá érek vele amúgy is :/ 16/l

Addig is szeretném magamnak tartani az érzéseim ameddig nem érzem úgy hogy képes vagyok valakivel megosztani.És erre szeretnék tippeket.

2019. dec. 21. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!