Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg olyan idegesítő?...

Ez tényleg olyan idegesítő? Hogyan szokjak le róla?

Figyelt kérdés
Folyton azt csinálom,ha valakivel beszélgetek,hogy kérdésekkel bombázom az illetőt,és sokszor mondták már hogy idegesítő vagyok.
2019. márc. 2. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában az emberek nem szeretik ha a magánszférájukba furakodnak, én mondjuk pont azt szeretem, mert figyelemhiányos vagyok, de a legtöbb ember valóban kiakad tőle. :D

De lehet nem is a kérdések mennyiségével, hanem a milyenségükkel van bajuk, lehet mindig személyes témákat boncolgatsz és ők még nem érzik úgy, hogy azon a szinten lenne a kapcsolatotok.

2019. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj rá jobban és gyakorolj. Hogyha kérdezel valamit, akkor arra te is válaszolj, te is beszélj magadról. Fűzz hozzá te is egy élményt, emléket, ami ahhoz kapcsolatos. Ne ugrálgass a témákon, ne pörgesd őket, akkor válts ha úgy érzed már kilett beszélve. Jobban kell figyelni.
2019. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-nek teljesen igaza van. Általában én is az átlagnál többet kérdezek, de semmi komolyabb témát nem boncolgatok, csak arra kérdezek rá ami tényleg érdekel és témába is vág. Persze aztán én is mesélek magamról, mert nagyon szeretek beszélni, meg új emberekkel megismerkedni. Én eddig csak azt a megjegyzést kaptam több embertől is, hogy milyen nyitott és őszintén érdeklődő vagyok. Nagyon könnyen barátkozom, szinte bárkivel el tudok beszélgetni. Szerintem se a kérdések számával van a baj, kivéve ha minden 3. megszólalásod egy kérdés.
2019. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ amúgy - engem, ha kérdezgetnek, két esetben zavar;


- Ha konkrétan az illető meg se várja a választ, hanem két szó után már teszi is fel a köv. kérdést.


- Ha az illető nem engedi meg, hogy visszakérdezzek; ergo az egész olyan, mintha egy interjút adnék. Esetleg válaszol, de azt is 1-2 szóban teszi.


de az, hogy, ha feltesz sok kérdést egy csevely alatt, de attól normálisan képesek avgyunk mindketten kommunikélni, nem zavar.


Megoldani úgy lehet, ha kicsit nyitottabb vagy és megálaszolod a saját kérdésed Te is vagy hozzászólsz a válaszhoz és nem teszed fel rögtön a kérdés után a választ.

2019. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!