Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 164 centi magasság az normális...

164 centi magasság az normális 23 évesen? Fiú vagyok

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Én 28 éves férfikén 158 centi vagyok.
2019. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem különösen alacsony. Nem kell aggódnod
2019. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Bármely magasság normális, mert nem tehetsz róla, hogy mit diktálnak a génjeid. Alacsony vagy, hát alacsony vagy. Fogadd el magad és ne legyél túlkompenzálásból sem családi zsarnok, sem diktátor.
2019. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Biometriai értelmezésben a magasságot leíró haranggörbe baloldali felének alsóbb szakaszán van a magasságodat leíró adatpont, de valószínűleg a +-SD (szórás) által meghatározott tartományon belül. Nem vagy abnormális és nem vagy hülye.
2019. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Statisztikai szempontból alacsonynak, vagy átlag alatti magasságnak számít, de attól még teljesen normális. A magasság csak egy fizikai jellemző, nem jó vagy rossz, egyszerűen olyan. Megvaltoztatni nem lehet, nem is kell, tehát ne agyalj rajta.
2019. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Alacsony, de ne aggódj miatta.
2019. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Az én párom is ekkora, és én így szeretem. Egyforma magasak vagyunk. Ő még nem panaszkodott a magassága miatt. Szerintem neki is nagyon megfelel így.
2019. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%

Nem igaz, hogy nem lehet megváltoztatni, TAPASZTALAT!


Ha szeretnél tenni érte, hogy nagyobbra nőj, első körben csináltass az orvosnál egy labort, hormonvizsgálatot, nézesd meg a pajzsmirigyedet, menj el urológushoz, nézess tesztoszteron szintet. Ha szükséges, változtass az étrendeden (kevesebb szénhidrát, kevesebb pékáru, semmi vörös hús és sok rost) és válts életmódot, fontos hogy kipihentebben, lazábban élhess, stressz, idegesség nélkül. És sportolj. Tudom, hogy mindez a pénzkeresés mellett nehezen kivitelezhető, de el kell döntened, mi a fontosabb.


Velem ez történt, és nálad jónéhány idősebben, ugyanilyen testmagassággal újra beindultak a növekedési hormonjaim, amiket fiatalon blokkolt a stressz, meg a helytelen életmód. És elkezdtem nőni, egyelőre 1-2 centit, de lehet, hogy ez tovább folytatódik még. Pedig harmincas éveimben járok.

2019. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
A magassag nagy elony az eletben viszont hidd el teljes eleted lehet ezzel a magassaggal, habar valoszinuleg troll vagy mert 23 evesen mar tul kellett volna lepj ezen a dolgon.
2019. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

#8

Most tényleg? :o

2019. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!