Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek rám furán az...

Miért néznek rám furán az emberek a megállókban, járműveken ha kuncogok?

Figyelt kérdés

Annyira vicces vagyok eleve meg olyan kérdések vannak itt h nem birom megállni h ne nevessek :D


Sztetek ufónak néznek? Vagy az érdekli őket h nehogy rajtuk nevessek és erről győződnek meg? Olyan értelemben nem nevetek ki másokat h bántó legyen, nekem az együtt nevetés ad örömöt.


2019. dec. 25. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Mert szokatlan, hogy valaki magában kuncog, még akkor is, ha éppen olvas.
2019. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert nem tudják, min nevetsz, és ösztönösen hihetik azt, hogy az ő kárukra.


Amúgy nem kell vele sokat törődni. Volt, hogy olvastam, és annyira mélyen érintett, ami történt, hogy elkezdtem sírni a buszon a könyvemet szorítva. Na, akkor kaptam fura pillantásokat, de egy néni adott egy zsepit, és megkérdezte, hogy mi bajom van.

2019. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Ez megint egy olyan helyzet amikor senki az égvilágon nem néz furán csak te hiszed azt

Naponta latok a telefonjukon valamin kuncogó embereket és a kutyát nem érdekli

2019. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy előttem is írták. Ha a kezedben van a telefon, és láthatóan olvasol valamit belőle, akkor manapság már senki nem foglalkozik azzal, hogy nevetgélsz közben. Akkor lenne furcsa, ha magad elé révedve tennéd ugyanezt. Bár előfordult már velem ilyen is, mert eszembe jutott valami. Na, az tényleg fura lehet másoknak. Telefonnal a kézben buszra várva ez már megszokott.
2019. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
A vidám ember vagy elme beteg, vagy nem ismeri a magyar hétköznapokat, így mindenképpen különlegesség, amit ritkán látni.
2019. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!