Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha 19 évesen részegr...

Normális, ha 19 évesen részegre iszom magam egyedül mert rossz minden?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 16:01
1 2
 11/15 anonim válasza:
Néha nálam is megesik, bár nem egyedül, van egy kb olyan szerencsétlen barátom mint én. Általában csak beszélgetni megyünk ki, de néha megesik hogy az üveg aljára nézünk rendesen. 19/f
2019. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tekintve a Magyarországon élő 1 millió alkoholistára, így sajnos kijelenthető, hogy ez teljesen normális ebben az országban.

Kérdés hogy te ehhez az átlaghoz akarsz-e tartozni?

2019. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kit érdekel
2019. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tesó ne csináld. Én is ezt tettem anno és most alkesz vagyok. Szar dolog nem éri meg.
2019. dec. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Fiatal vagy! Ne tedd! Ok,lazulni lehet, de nem onrombolassal! Az élet orokos kuzdelem, tele kihivasokkal,1szer fent! maskor lent. Van idod, nem késtél le semmiről! Tudod, segits magadon, Isten is megsegít!Bízni, remélni és főleg, tenni!


udv: egy erősen visszafele! szamoló magányos

2019. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!