Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most én rossz ember vagyok?

Most én rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nincsenek barátaim ami engem nem zavar mert nem is szeretnék.A gond az hogy félek hogy azért utálnak az emeberek mert rossz ember vagyok.Nem az a baj hogy utálnak hanem az hogy ha tényleg nem vagyok jó akkor hogy szerethetném magam?

18l



2018. jan. 14. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nincsenek barátaid még nem biztos, hogy rossz ember vagy, vagy hogy mások utálnak téged.

Ugyanakkor ha tényleg utálnak és nem csak beképzeled a dolgot akkor azt jó eséllyel indokkal teszik, amin elgondolkozhatnál, hogy mégis mit csinálsz rosszul.


Magadat akkor fogod szeretni ha el tudod fogadni azt amilyen vagy. A csúnya vagy épp rossz tulajdonságokkal rendelkező emberek is szerethetik magukat, sőt igazán csak náluk szembetűnő, hogy mennyire "szerelmesek" magukba holott külső szemlélő számra teljesen értéktelenek.

2018. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le, hogy miért gondolod ezt így nehéz megválaszolni. Lehet, hogy én meg pont kedvelnélek
2018. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ember "jósága" és kommunikációs készsége két külön dolog. Aki az utóbbit nem sajátítja el kellő szinten, az lehet akármilyen jó ember, nem fogják szeretni. Márpedig manapság, amikor egyre többen cseperednek fel a számítógép zsinórjaiba gabalyodva, ez gyakorta megfigyelhető.
2018. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!