Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutathatnám ki ha szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Handballquen kérdése:

Hogy mutathatnám ki ha szeretem/tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem/tetszik egy fiú és nem tudom hogy mutahtanám ki neki értéseim. Sőt azt se tudom, hogy van-e nála esélyem. Borzasztóan szeretem. Mostanában úgy kicsit jóba lettünk, beszélgetünk, kérdezünk egymástól... És még egyik haverjával követtek de nem tudom miért. Kérlek segítsete hogy hoyg mutathatnám ki érzéseim? 😍❤ bolondul szerelmes lettem. Mimdenhol ő jut az eszembe.

2016. nov. 8. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk úgy hogy elmondod neki?
2016. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De pont ezaz h nem merem.
2016. nov. 8. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem mered akkor sehogy. De miért nem mered? Ha elmondod és az érzés kölcsöns akkor minden jó, megkaptad amit akartál. Ha nem kölcsönös akkor meg nincs miért magad kínozni

18F #1-es voltam

2016. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

úgy tippelem elég fiatal vagy még

nagy levegő és mondd el neki. az ilyent jobb személyesen, nem chatelve vagy telefonálva

2016. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából azért nem merem, mert sajna ilyen vagyok, meg nem tudom h ő is érez irántam valamit. De jönnek a fiúk és az összeset elküldtem csak érte❤

#1 válszoló

2016. nov. 8. 21:30
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen fiatal vagyok, azért a tini szerelembe tettem. Semiképp nem akartam megírni vagy telefonon mert úgy sztm nem hihető/hiteles vagy mi.

#2 válaszoló

2016. nov. 8. 21:32
 7/9 anonim válasza:
Mindig Moslyogj rá, kérdezd meg, hogy nincs e kedve találkizni suli után, keresd a tarsasagat, remelem tudtam segiteni, sok sikert :)
2016. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! #3 válaszoló
2016. nov. 8. 21:50
 9/9 anonim válasza:

Szerintem kérdezd meg tőle hogy ki tetszik neki és ha azt mondja hogy te akkor elmondod neki hogy ő is tetszik neked.Onnantól meg már könnyen mennek a dolgok

Ha meg mást mond vagy nem mondja el akkor te sem

2016. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!