Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ürresség, bezártság, elegem van?

Ürresség, bezártság, elegem van?

Figyelt kérdés

Másnak is van ilyen problémája?

Egyszerűen nem bírok itthon ülni,nem köt le semmi. Néha a kezembe veszek egy könyvet, vagy parkolgatok, eszek, netezek,de semmi az égvilágon nincs ami elindítaná a flowt. Hogy én órákig csak csináljam,és elfelejtsek enni és wczni. Ez így nem

oké. Valami nagyon nem oké. Futni szoktam ,az rángat ki a mókuskerékből, de megfájdult a térdem az egyik nap,ugyanis aszfalton nyomom,és mentem mindennap :P.,lerokkantam. Nem merek futni. Mert ha túlterhelem, ki tudja mi lesz még a lábammal. Most ilyen böjtön vagyok. De ohh,istenem, megpuszulok,ha ez sokáig igy marad. A futás volt a mindenem. Rossz napom volt,elmentem futnk.addig futottam mig minden idiótaságot kifutottam magamból most,meg ez lesz a vesztem :P. Sétálni sétálhatok. Akkor nem fáj. Mindennap elmegyek sétálni,másfél órát ,itt a közelben van egy nagy üres placc, egy puszta, meg kicsi patakocska ,annak mentén sétálgatva szoktam kiszellőztetni a fejemet. Sokszor elgondolkozom,hogy hátha egy velem korú,fiatal valaki szembejön velem,és akkor filozofálunk az élet nagy dolgairól. De ez is hülyeség,milyen tiniregényben élek én,hogy megtörténjen,és hogy tök véletlen beszélgetésbe elegyednénk.

Hülye sem vagyok,vagyis feltételezem hogy nem lóg ki a kapa a számból, a környék egyik legjobb gimnáziumában tanulok. De a tanuláshoz sem fűlik mindig a fogam. Egyszerűen van,hogy engem nem érdekel. Egyik pillanatbam minden érdekel,másikban meg semmi nem érdekel. Tul sok az ingadozás. És túl sűrű :pPP.

Azt érzem,hogy csak mennék mennék és üennék,ki a nagyvilágbafelpattannék egy vonatra,és ki a semmibe, túrázni,haverokkal inni, buliznk, filozofálni, lelkizni, pletyizni. De barátaim sincsenek. Vagyis nyilván vannak,de nem olyan közeli értelemben. Egy társaságot akarok. Egy úgynevezett "squad"-ot. :/ . Néha elönt a magány,aztán elvagyok. Még keresem önmagam?

Ingerszegény az egész életmód ,ugy ahogy van. Most is itthon poshadunk,mindenki elvan egy külön szobában magának.

És engem ez visz a sirba,hogy nem tudom mit kezdjek magammal. Nincs semmi dolgom. Ha megjön a motivációm akármihez is, az is olyanhamar alábbhagy. Oh,istenem,csak írjon valaki valamit,mert meghalok :))) nem ragoznám tovább ...


2019. dec. 26. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól van nyugi. Nem olyan vészes ez. Menj el sétálni, vagy bicajozni. Holnap felülsz egy buszra, körülnézel a boltokban. Vmi hobbin is gondolkodhatsz. Építs terepasztalt, újíts fel autót, motort, biciklit, lehet íjászkodni, túrázni, stb.
2019. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem, mintha én írtam volna. Csakhogy én már 25 éves vagyok, nem tudom mit lehetne tenni ellene. Gondolom a szüleid viszonylag szigorú nevelésben részesítenek, ugye?
2019. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Mi az a terpasztal,és hogy kell építeni?? :DD

2. Egyáltalán nem mondhatnám. Elég lazák, de engem nem is kellett soha félteni. Én az a jó kislány voltam mindig is,akinek nincs élete,nincs baj vele. :D tanulok, elvagyok , segítek. Tehát részegen, bedrogozva úgysem fogok hazaesni, de ha ez történne akkor sem lenne semmi. Nyilván meg lennének ijedve,de kicsi rá a sansz ,hogy ilyen az életben előfordul.:D . Értitek. Ha elzülöttem volna,akkor nyilván nagyobb lenne a szigor körülöttem,de így "szabadlábon" vagyok

2019. dec. 26. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, milyen nemű és hol laksz?:D azért nem mindegy, hogy egy 11 éves lány, Mucsaröcsögéről, vagy 18körüli srác pest környékről :D változóak a lehetőségek
2019. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3. Nem vágom hogy például a lakhelyem miért lenne olyan sarkalatos pont a kérdés megválaszolásánál,ám legyen.:D 17, lány, és Debrecen
2019. dec. 26. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:

kifejezetten nem sarkalatos, de ingerszegény életmódból nagy városban könnyebb kilépni :D

én is éreztem ilyet, de közel lakok pesthez, így könnyebb volt kilépni ilyenekből, elmentem falat mászni pl.. :D kifejezetten nem volt hatalmas motiváció, de fél évre szereztem egy társaságot, akikkel sörözni jártam :D

eljártam koncertekre, onnan is szereztem pár embert, aztán elkezdtem dolgozni :D

sok sikert, hogy találj valamit, kívánom hogy sikerüljön a legjobban, leginkább zökkenésmentesen :D

2019. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6.Áhh,hát én falun is ellennék, szerintem

előző életemben paraszt voltam, eléggé bejön az ottani nyugalom, meg szabadság :D

Állatok, természet és úgy minden lényegében.

Hmm. Szóval a falat mászó emberek ilyen jófejek? :)

Oh,hát köszi,tényleg :D de miért vagy ilyen cuki? Tökre feldobtátok a napom. Kösz :D

2019. dec. 26. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:

én írtam a falmászást.. :D

sokat voltam én is egyedül, barátok között.. kicsit fura érzés magányosan mindenkivel körülvéve :D most nagyon sokat dolgozom, így megint nincs időm emberekkel érintkezni, ha meg néha belevetődöm, időnként kimerülök teljesen :D

nehéz ez az egész, de vannak a pillanatok amikért megéri:)

21/f

2019. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mármint a szocializálódás:D

Persze, azzal nekem nincs gondom. Halál közvetlen vagyok, akárkivel . :)

2019. dec. 26. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!