Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is volt ilyen helyzetben?

Más is volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megőrülök. Panelba kellett költöznöm a szüleimmel. Nem tudom megszokni, hogy semmi hely nincs a házunkhoz képest, nem lehet elférni, a családom holmijai vannak mindenhol. Nincs semmi hely, a szobámba vagyok bezsúfolva. Úgy érzem megfulladok, bezártság érzetem van, folyton bepánikolok. Éjjel-nappal hallatszódik valami zaj, a szomszédok, utcán levők, autók az ablak alatt parkolnak...

2018. máj. 19. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Én vendégségben voltam.

Tudom mit érzel. Pokol.

Nem bírnék ott élni.

2018. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nyilván más is volt már ilyen helyzetben.
2018. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom pár év múlva felnőtt leszel. Mehetsz dolgozni, bérelhetsz saját lakást! 😊
2018. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Felnőtt vagyok, de persze ez az oldal szerint minden felnőttnek van lehetősége különköltözni. Hát sajnos van amikor nem lehet egykönnyen kivitelezni.
2018. máj. 19. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Figyu kedves Kérdező!

Leírtál egy kérdést,amire csak annyit lehet írni,hogy igen én is voltam ilyen helyzetben,vagy igen,biztos más is volt ilyen helyzetben...

A többi szöveg csak egy leírt állapot,ami nálad(nálatok) kialakult.

Most mi ezzel az egésszel mit kezdjünk?

Csak az elköltözés lenne a megoldás,de mivel ez neked nem megy,marad az hogy tűrsz.

Vagy esetleg a felesleges holmikat kidobálod a szobádból,és veszel egy munkavédelmi fülvédőt a zaj ellen.

2018. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi 5 éve költöztünk panelba, anyám hülyesége miatt. Mert szerinte 15 km-t olyan nehéz bevezetni faluról a városba...

Pokol ami itt megy.. az alattunk lakó 4 gyerekes anya egy idegbeteg, egésznap ordít a kölykeivel, azok meg amint a nő felemeli a hangját már elkezdenek sírni annyira félnek tőle. A felettünk lakó a tv-jét bömbölteti, a mellettünk lévő kiskamasz meg a hifitornyot.. amikor kimegyek nagyszüleimhez, már az a néhány óra is megnyugvást jelent számomra. Most tervben van, hogy felöltözöm Budapestre, de hót dziher, hogy külső kerületbe megyek lakótársakkal, családi házba. Inkább vállalom a fél óra villamospályát be a belvárosba, de még ha fizetnek se megyek többet panelba.

2018. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Közel 40 évig laktam városban, tudom tehát, hogy miről beszélsz. Én soha nem mennék vissza, mert ott valóban csak LAKNI lehet, ÉLNI nem.
2018. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!