Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon kicsik a kezeim, és az...

Nagyon kicsik a kezeim, és az ujjaim ducik. No meg gyengék. Ezért rosszul érzem magam az iskolában vagy akárhol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok..lehet hülye kérdés,de kérlek csak értelmes válaszokat.

16 éves,170cm vagyok..és lány. Mezőgazdasági gépésznek tanulok,és múltkor az oktatóm megjegyezte,hogy milyen kicsik a kezeim.Persze nevetve és a többiek elött. Azóta úgy csúfolnak,hogy az óriás apró kezekkel. Jó persze,ez nem akkora baj,de engem nagyon zavar,hogy bárhova megyek megjegyzést tesznek a kezeim méretére. Na meg persze az oktatóm a másik..szerinte ilyen apró kezekkel nem tudnék dolgozni,folyton azzal piszkál,hogy menjek át lovásznak,vagy kertésznek..

Kérlek segítsetek. Hogy kezeljem ezt az egészet? Válaszokat előre is köszönöm.


2019. dec. 26. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Hülye kérdésre hogy lehet értelmes választ adni???
2019. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozz velük. Amilyen kicsi kezed van, annyira ügyes. Bizonyítsd be, hogy igenis meg tudod csinálni és nekik fog égni a pofájukról a bőr, amikor te kitűnőre vizsgázol, ők meg kegyelemkettest kapnak.
2019. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Fogd fel humorral és kezeld úgy.
2019. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Akárhol voltam az eletben, mindenhol mondtak rám dolgokat, de leszartam, szóval ők is leszarták.


Nincs semmi baj a kezeiddel, az oktatód valszeg sok mindenkiben talált már olyat ami neki fura. Hogyha ezt negatív módon hangoztatja, azt jelenti nem túl figyelmes, érzéketlen. A te dolgod viszont ilyenkor az, hogy megérted, nincs semmi baj. Ügyes vagy így is, és semmiben nem vagy rossz.


Nincs mit kezelni rajta. Elmondja a szöveget, én pl. Fapofával néznék, mert szerintem rohadtul nem lehet mást tenni.

Ki az a gyökér aki ugyanazon a semmin lovagol? Kicsi a kezed, kész. Rohadt életbe. Felcsesznek a tanárok de nagyon. Engem is mindig csesztettek, de kiálltam magamért, és az egész osztály őket röhögte ki. De ha nem határozottan állsz ki magadért, akkor nem muszáj erőltetned.

2019. dec. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cuki lehet :D
2019. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!