Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Faluban mindenki nevet rajtam,...

Faluban mindenki nevet rajtam, mert segítek nekik, te mit gondolsz rólam, jogos a kiakadásom néha?

Figyelt kérdés

Van egy öreg nyugdíjas házaspár a faluban, Debrecenből költöztek ki a panelből.


Az egyik fia nem tudta fizetni a svájci frankos lakáshitelét és így eladták a házukat és a két fia gondja megoldódott. De az övék...


A ház amiben a faluban élnek még őket kiszolgálja de nem a legjobb állapotban van.


A nagyobb probléma az, hogy két éve az öreg egyről a kettőre lerobbant. Azóta nehezen mozog, így segítségre szorul.

Képes volt így autót vezetni... amit végképp alig tudott. Így én szoktam bevásárolni vinni a feleséget heti 2-3x.


Akinek ezt kéne csinálni az a falugondok nagy ívben tojik rájuk, rám hárította őket vagy 1,5 éve.


Kezdetben fát hordtam be nekik, meg az elődöm aki előttem csinálta ezeket na öt se nagyon fizették meg így ő kirabolta őket...


Az öreget heti 1x megborotválom, mert a felesége a mádám világ életében egy tanárnő volt, még erre sem képes 2 éve tud csak befűteni szóval 72 éves koráig a férje csinált mindent helyette, amíg le nem robbant.


Néha a fejem eldobom milyen hülyék, ha kimarad valami a bevásárló listáról az öreg őrjöng.


Megmondtam neki, hogy ha még egyszer ezt játsza felejtse el, hogy még egyszer megyek neki valahova.



Egész nyáron a Szombatjaim rájuk mentek, mert menni kell nekik ide oda amoda.



Fizetni meg nagyon nem szeretnek, fa behordásért mostanság alig adnak egy ezrest.


Van munkám ami leköti de ezek...



2019. dec. 26. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért is csinálod ezt?
2019. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a faluban tudják, hogy milyen emberek és azon röhögnek, hogy te évek óta nem jössz rá, hogy kihasználnak
2019. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szoktam hárítani, nem is arról van szó. Nyáron szoktam kaszálni nekik, kértem 2.800Ft-ot erre beraktak egy üres tárcába 2.000Ft jaj csak ennyi van, a fiók meg tele van 20.000Ft sokkal 🤣🤣.


Az öreg húzza a száját majd akkor megadjuk legközelebb... meg máskép beszél miután mondom mennyit kérek. A két fiának meg havi 2X30.000Ft küld azt nagy igazgatók meg ügyvezetők.

2019. dec. 26. 20:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor miért is segítesz nekik? Élvezed, hogy hülyének vagy nézve?
2019. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a rizsa nem érdekel. Miért is te csinálod ezt?
2019. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem - bármennyire elesettek is - de nem neked kellene ezt csinálnod. Ha ennyire lenéznek, meg hülyének tartanak, akkor hagyd őket. Ne menj többet.
2019. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kihasználnak és ezt mindenki látja. Persze, hogy nevetnek rajtad. Mondd, hogy heti néhány órát (2-3) tudsz csak rájuk szánni és ez van. Ami ebbe belefér, az belefér, ami nem, az nem.

Ha van saját életed, akkor is szép dolog foglalkozni a környezeteddel, a rászoruló emberekkel, de nem úgy, hogy a kisujjadat nyújtod és bedarálják a karodat is. :) Húzd meg a határokat!

2019. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Talán azért mert senkire nem számíthatnak.
2019. dec. 26. 20:09
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8#

Megvan az oka, hogy nem segítenek nekik (te is megírtad, hogy mik azok). Ők döntöttek úgy, hogy elüldözik maguk mellől az embereket, akkor most vállalják a következményeket.

2019. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül... Te meg ha önszántadból játszod a mártírt, ne gyere ide panaszkodni!
2019. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!