Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudna segíteni valaki abban,...

Tudna segíteni valaki abban, hogy mennyire normális, ha egy felnőtt ember a másikat napi szükségletei elvégzésében figyeli?

Figyelt kérdés
Szándékosan nem magyarázza meg az értelmét, saját kapcsolatait kialakítja, de a másikat konkrétan rossz hírbe hozza annak ellenére, hogy az kijelentette, hogy nem kívánja a közelében látni, közli, hogy nem bírná azt ki, és kiforgatja a másik mondanivalóját, amire nem ad magyarázatot, csak nem hagyja hogy a másik normális életet élhessen, és végig kellejen nézni, ahogy az vad idegen nőket hajkurászik, magát mossa tisztára, holott nőkkel beszélget alattomosan.
2019. dec. 27. 15:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem meri felvállalni, hogy a másik féllel mi a konkrét baja, esetleg szándékában áll a szétválás, de előtte szadizik vele egy sort.

Elég idegesítő ez a pont nélküli szöveg...

2019. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ha nem érted vagy idegesít, olvastad el vagy ne válaszolj napi szintem 1500 kérdés jelenik meg az oldalon, ahol szadistákat is szívesen olvasnak!

Vagy alacsonyabb rendű lehet?

Sajnos nem értem ezt fel lehet jelenteni?

2019. dec. 27. 15:38
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt TÈGED nem lehet érteni, sem az eredeti kérdésed nem értelmes, sem a válaszra adott reakciónak nincs semmi érthetö tartalma.


Vagy írd le a kérdést érthetöen megfogalmazva: ki kit figyel meg és milyen szükségeletek végzése közben, illetve hol és mikor, vagy ne lepödj meg, ha nem kapsz érdemi választ egy zagyva, összecsapott kérdésre.

2019. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nézd ez itt nem a nyelvtanóra, ahol mondatokat kell elemezni és azt leosztályozzák. A földön fekvő embert szoktad rugdosni, mert akkor gratulálok, hogy eljutottál erre a szintre.

Ettől függetlenül remélem, hogy karácsony után nem ez a legjobb időtöltése valakinek.

Véleményt írhatsz és nem vártam, hogy bárki is ódákat fog zengeni, de ha nem érted a kérdést nem idegesítőzöm le a másikat.

Konkrétan ahová a király is gyalog jár ott!

2019. dec. 27. 16:03
 5/21 A kérdező kommentje:

Sajnos utólag tapasztalja meg az ember mikor vissza közli az illető, hogy épp milyen ütemben sikerült könnyíteni magán.

Elég egyébként ezt párszor átélni, mivel naponta minden ember csinálja ezért bár mikor nincs jelentősége.

Egyébként az illető nem orvos!

2019. dec. 27. 16:09
 6/21 anonim ***** válasza:

Valaki figyel a vécén?

Én sem értlek, hogy mi a gondod, azon kívül, hogy valaki valami nőket hajkurászik.

2019. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Oh és egy női nyomozó a nővérkéje ezért lehet úgy gondolja mindent szabad egy hozzá hasonló embernek.

Sajnos továbbra sem tudom ezért indítottam a posztot és a kérdést!

Manapság ez érdemel elismerést?

Jártam szakemberhez egyébként az eset után, ha lesz lehetőségem folytatom!

Viszont úgy gondolom, hogy nem szeretném elfogadni a hasonló emberek magatartását helyesnek, főleg, ha nőket gyaláz az illető.

Egyébként egy férfi művelte ezt egy nővel.

2019. dec. 27. 16:18
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen, konkrétan erről van szó, köszönöm, hogy érthetően is leírta egy kommentelő, hogy így megfigyelt!

Majd több nőt tartott és azt természetesnek vélte, hogy el kell fogadni, mintha láthatatlan lehetett volna!

ÉS közölte, hogy skizofrén a másik fél, aki erre rákérdezett!

2019. dec. 27. 16:22
 9/21 anonim ***** válasza:

Tényleg nem érthető, amit írtál.

Valakivel (feltételezhetően a hajkurászásból volt pár/férj) együtt laksz, aki még a wc-n is leskelődik. Hülyeségeket terjeszt rólad..

Költözzetek szét, nem kell így élned!

2019. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Azóta ez az illető családot alapított kimagyarázta magát mindenfelé hazugságokkal!


Megmutogatta magát mindenhol h a mintakép!

Elvitte a haverjait a nyaralásra amit én szerveztem.

2019. dec. 27. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!