Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan időszakotok amikor...

Van olyan időszakotok amikor egyszerűen utáltok gondolkodni a fáradtság miatt és inkább hagyjátok, hogy az emberek hülyének nézzenek?

Figyelt kérdés

Szellemi munkát végzek már 3 éve ami elég intenzív és komoly összpontosítást igényel.

Kicsit belefáradtam és elegem lett abból, hogy folyton dolgoztatnom kell az agyam.

Most már ott tartok, hogy csak egy kis időt szeretnék amikot nem kell gondolkodnom csak hadd nézhessek csak ki a fejemből idiótán.


2019. dec. 28. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha fáradt vagyok csak hebegek-habogok, egy értelmes mondat nem jön ki a számon, olyan mintha be lennék narkózva. Ilyenkor inkább nem szólok senkihez, csak nézek ki a fejemből és bólogatok mint egy hülye. Ez már csak ilyen😂
2019. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igyál meg valamit.
2019. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább rávágom, hogy nem tudom mint hogy neki kelljen állnom gondolkozni - pedig általában pár mpet jelentene csak
2019. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem én vagyok gyengeelméjű :)

Az agy is kifáradhat ezek szerint.

2019. dec. 28. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem jó megközelítés, mert akkor csutra kihasználnak. Inkább alakítsd ki az egyensúlyt olyan tekintetben, hogy a szellemi lefáradást kompenzáld fizikai lefáradással, azaz sportolj valamit, vagy kertészkedj.
2019. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt a szintű agyhalált estére tartogatom. Ha emberek közé kell mennem inkább megpusztulok és járatom még picit a fogaskerekeket. Nálam ez fóbia. Mióta rájöttem, hogy nem vagyok egy életképtelen debil, ahogy azt tiniként végig hittem magamról, sőt... na azóta iszonyú félelmem, hogy mégis annak fognak tartani. Lehet pszichológushoz kéne fordulnom ezzel. Mindenesetre inkább maradok otthon, mint hogy egy társaságban meg se tudjak szólalni értelmesen.
2019. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7


Igen, nagyon fontos, hogy ne érdekeljen mások véleménye hiszen nem ők döntik el kik vagyunk, hanem mi magunk tudjuk, hogy kik vagyunk. Legyen egy kis önismeretünk!

Illetve önértékelésünk ne mások véleményétől függjön!


Tini korban nagyon adtam sajnos arra mások miként kezeltek, mit mondtak rólam és majd 10 évembe telt mire az okozott sebekből kigyógyultam.


Ehhez kellett az is, hogy megszakítottam az akkor szerzett “barátaimmal” a kapcsolatot, gyakran az uton is kikerülöm őket, hiszen kártékonyak számomra!

2019. dec. 28. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt már hasonló,igen.Egyébként megnyugtatlak,aki hülyének akar nézni,az annak is fog,hiába kommunikálsz vele értelmesen.
2019. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyre gyakrabban. :D viccet félretéve, szerencsére már annyira nem érdekel az emberek véleménye, az ismerőseim meg úgy is tudják, hogy nem vagyok az, vagy lehet mondani, hogy:"Bocs, de ehhez most túl fáradt vagyok, nem mennék bele..."
2019. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!