Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon feszült vagyok mostanáb...

Nagyon feszült vagyok mostanában (? )

Figyelt kérdés

35/F múltam nemrèg. De mostanában valhogyan nem találom a lelki nyugalmam.


Mindíg azórátnèzem mintha sietnem kène folyton valahová / valamivel ,pedig semmi dolgom semivel pláne hogy ilyekor ünnepek alatt abszolult nincs is meló.

(Bár nem vagyok sztahanovista sem)


Nem vagyok gazdag ,már nem is igen leszek ,de mem nyomasztanak már hitelcsomagok sem...


Ès az a legroszabb hogy règen mindíg valamival le tudtam kötni magam , elszórakoztam a számítógèpe valamivel vagy találtam valami hobbit esetleg az autóm tisztogattam fejlesztgettem ès hasonlók.

Viszont mostmeg ezekhezsincs türelmem.



2019. dec. 28. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés...és nem is depressziós lelkibeteg klub, bár itt néhányan erre használják a kategóriát
2019. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Nagyon feszült vagy? Mi a kérdés?
2019. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azért mégis megszoktad annyira a melóban a pörgést,hogy ezért nem tudsz most sem lazítani?
2019. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!