Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon feszült. Vagyok mostaná...

Nagyon feszült. Vagyok mostanában (kb másfél éve) és nem tudom mit csináljak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy ,,mostanában" kb egy két lábon járó bomba vagyok (nem a jó értelemben sajnos). Mindig ideges vagyok, vagy fáradt, sosincs igazán jó hangulatom,a legkisebb dolgom is képes vagyok felhúzni magam. Ja igen, és egyáltalán nincs jó hangulatom (csak amikor olvasok vagy valami ilyesmi csinálok).

Régen egyébként nem ilyen voltam. Volt néha rossz hangulatom, de túl tudtam lépni rajtuk, általában jó hangulatom volt (úgy alapból). Nem voltam az az ideges/forrófejű típus.

Röviden: nem érezem magam mentálisan valami épnek, és szeretnék ellene tenni.

Ennek több oka is lehet: pl: Az anyukámmal finoman szólva nem a legjobb a kapcsolatunk (ez másfél éve van így kb)

Senkivel nem tudom megbeszélni a dolgokat ÚGY IGAZÁN. Apukámmal jó a kapcsolatom, de vele sem beszélhetek meg mindent/nem adhatom ki magamból a dolgokat.

Meg az osztálytársaim. Na igen, velük sem vagyok jóban.

Van egy barátnőm még az oviból, de ő masik suliba jár és nem találkozunk annyit személyesen, kezdünk eltávolodni :/ .

Amúgy nem vagyok antiszoc (ha bárki valamiért azt hinné).



Köszönöm ha elolvastad (kicsit kusza lett szerintem és hosszú.)

Ha tudnál valami tanácsot adni azért hálás lennék.(tényleg)



2019. dec. 21. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet azt gondolni, hogy antiszoc vagy, sőt, az a tini szerencsés, aki képes a szüleivel beszélgetni. Az osztálytársaiddal mért nem vagy jóban? Közülük kellene legalább 1 normálisat találni vagy akár más osztályból az iskolából. Legalább 1 barátnődnek lennie kéne. Járjál valami szakkörre, táncra, sportra, hogy legalább ott találj valakit.
2019. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Járok sportolni, az osztálytársaim között nem tudok találni. Más osztályból pedig szintén nem nagyon. Vannak olyan emberek (másik osztályból) akikkel beszélek napközben meg ilyenek, ugyanakkor komolyabb dolgokról velük sem lehet.
2019. dec. 21. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nâllam is ez a helyzet!
2019. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!