Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mostanában ilyen...

Miért vagyok mostanában ilyen feszült és rosszkedvű?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a középiskolát: új iskola, új osztálytársak, új tanárok.

Pozitívan álltam hozzá eleinte mindenhez, de három napja csak a balszerencse ér. Szó szerint, mintha átok ülne rajtam.

Minden, ami csak történik, rám nézve negatív, ciki és egyszerűen amiket mondok, az is rosszul veszi ki magát.

Több osztálytársaimon azt látom, hogy nagyon lekezelően bánnak velem, mintha nem lennék velük egyidős, meg elég értelmes, mintha hülye lennék. Pedig látom pontosan, hogy mi a helyzet. A külsőmmel se adtam erre okot, és a belsőmmel se szerintem, amiben kezdek kételkedni most már...

Olyan feszült vagyok, olyan rosszkedvű. Mit gondoltok, miért van ez? Csak túl reagálom?


2015. szept. 24. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi túlreagálás! Csupán a szervezeted nem képes lépést tartani. Az agyba érkező információáradat túl sok. Illetve kevés oxigén áll rendelkezésre az információk helyes feldolgozásához. Fáradtnak, feszültnek ingerlékenynek érzed magad, ez a stressz. Némi plusz oxigénnel fel lehet javítani az agy befogadóképességét.
2015. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!