Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 31 évesen kicsit félek a...

31 évesen kicsit félek a sötétben. Miért?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok és egy kicsit félek a sötétben egyedül.

Nem tudom miért.


Más is ilyen nyomi, mint én?



2019. dec. 29. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem mindegy, hogy hol!

Otthon a saját lakásodban, vagy utcán, erdőben, ...stb?

Idegen, kihalt sötét helyen mindenkiben van egy egyfajta rossz érzés, ami óvatosságra int. Csak van aki bevallja, van aki tagadja! A saját otthonodban viszont kicsit beteges, amellett senki nem tart vissza, hogy felgyújtsd a villanyt.

2019. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A sötétségtől való félelem ősidők óta az emberben van. Valójában a félelem a sötétben megbúvó ragadozóktól van. Mivel nem látunk jól, kisebb az esélye, hogy észrevesszük a tigrist/medvét/stb.
2019. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam félni a sötétben, mert az agyilag beteg, nem normális keresztapám végig ijesztgetett gyermekkoromban. Volt, hogy elbújt a sötétben és elém ugrott. Iszonyatos sérelmeket okozott ezzel! Most ott tartok, hogy nem tudok sötétben aludni. Van egy konnektorba dugható mini éjjeli lámpám, ami ad egy pici fényt a szobában.

20/F

2019. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ejszaka idegileg faradtabb az ember ezert gyengebb az idegrendszere is.

Plusz ha alapbol horrorfilmeket taplalsz be azok elö is jönnek tudatalatt

2019. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is féltem olyan 16-18 éves koromban, már akkor nagyon cikinek tartottam, de nem tudtam vele mit csinálni. Most 32 vagyok, és egyáltalán nem félek már.
2019. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen is szerettem az ilyen természetfeletti szellemes, démonos filmeket és most is szeretem. Régen féltem tőle, ma már nem fèlek.
2019. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!