Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen célokat szeretnétek...

Milyen célokat szeretnétek megvalósítani 2020-ban és mi az amiben fejlődnötök, változnotok szükséges ennek elérésében?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnyerni a lottót.
2019. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szeretnék végre tenni is valamit annak érdekében, hogy boldog legyek, és azzal foglalkozzak, ami a szenvedélyem. (zene)

Egészség, szocializálódás még, amilyen téren szeretnék fejlődni, valamint egyszerűen csak ÉLNI végre, nem csak sodródni az árral...

2019. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy tudjak venni egy BMW-t. És végre szóba áll velem. Jes.
2019. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kitartani.

Tanulok, szeretem is, bár nagyon sokszor sok...

Végre a tanulmányaimnak megfelelően dolgozom, jó lenne, ha ez így is maradna. Egyelőre annyi órában tudtam dolgozni, amennyi után járó pénz az éhhalálhoz is kevés. Ezen kellene változtazni mielőbb.


Amúgy kitartani.

Többet mozogni, egészségesebben enni.

Még jobban szelektálni az engem körülvevő embereket.

2019. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Megvalósítani: amit nemrég tanultam, azt kamatoztatni szeretném végre.

Változnom kell: hogy ne használjanak ki.

2019. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
77%

El szeretném érni egyéni vállalkozóként a stabil 400-500 ezres bevételt havonta. Jelenleg kb a felét tudom felmutatni 4 hónap után.

Ehhez az kell, hogy megírjam végre a weboldalam szövegét, és aktívan rágyúrjak az ügyfélszerzésre. Ezt fogom tenni.

Illetve a második babám után rajtam maradt 3-4 kilót is le szeretném adni. Ehhez be kéne fejezni az összevissza zabálást, és tornázni kéne. Ezt is meg fogom tenni januártól.

31N

2019. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elhivni randira es osszejonni a lannyal, aki tetszik
2019. dec. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Idöazdàlkodàs.

Eddig csak a legfontosabbakra soha nem volt idöm, de ha volt is, akkor meg a fàradtsàgtol energiam nem, mert a minimum megélhetés miatti teendök leszivnak mindent belölem.


Több pihenésre és szabadidöre, testi lelki egyensulyra törekszem amellett, hogy kevesebb munkàval nagyobb bevételt realizàlok. Vannak tervek, lèpések hozzà. Csak lelkiismeretesen modszeresen végig kell csinàlnom.

És nem szabad a vitaminokkal sporolnom ahogy eddig tettem ha màr a rendszeres ès megfelelö taplalkozasra kèptelen vagyok(ezen emberfeletti erövel sem tudok valtoztatni). Mindent pedig nem lehet elvonni a szervezettöl, mert kihat a közèrzetre, az pedig az egész életre.

2020. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*a legfontosabbakak alatt az erzelmi életet értem (csalàd, baràtok)
2020. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Új életet kezdeni egy új vidéken, új munkával és remélem, hogy egy új párom is lesz.

Fejlődni és változni nincs idő, mert már most költözök. Ezért nálam fordítva lesz, az új élet hozza majd a fejlődésemet és a változásomat.

2020. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!